90S8 Kodlu Güncelleme

Pazartesi otomola tekrar gittim. Önce parametrelerle epey uğraştılar olmadı. Sonra herşeyi resetlediler düzeldi.
Golf 8 konusunda tecrübeleri yetersiz geldi bana.

İzmirli arkadaşlarım, vosmer bornova, vosmer gaziemir, otomol alsancak, bu üçünden hangisi en iyisidir? Siz hangi servisi tercih ediyorsunuz?

Dün ve bu sabah donma ve app connecte bağlanamama sorunu ben de yaşadım, çok can sıkıcı.

Bende bugun guncellemeyi yaptirdim, tek fark ettigim, araba trafikteyken ve park halindeyken, geri gorus kamerasini acmasi, 2-3 kere yapti biraz can skici takip edicem olmadi goturucem geri.

2 guncelleme gorunuyor bende. Bunun icin bence servise kosturmaya gerek yok. Bakim zamani yaptirilabilir.

Ekli dosyalar

• 1665858582603.png
    1665858582603.png
    10.7 KB · Görüntüleme: 53
Güncelleme sonrası aracında sorun yaşayanlar hız sabitlemesi çalışmayanlar vb bana ulaşabilir. Kamera sorunu olan arkadaş güncelleme ile alakası yok, 6c kontrol ünitesi arızası var senin aracında.

Güncelleme sonrası aracında sorun yaşayanlar hız sabitlemesi çalışmayanlar vb bana ulaşabilir. Kamera sorunu olan arkadaş güncelleme ile alakası yok, 6c kontrol ünitesi arızası var senin aracında.
Tesekkurler, bugun goturup gostericem bende

Bu arada bende danismanimi aradim ne olur ne olmaz, 90S8 olani biran once yaptirin dedi. Bu yuzden servis zamanini beklemeden bugun yaptiracagim.
Hybrid olanlar biran once yaptirmasi lazimmis.

90s8 yapılmayan bazı araçlarda sürüş esnasında göstergede bazı arıza uyarıları gelmektedir. Tamamen iyileştirme amaçlı bir güncelleme 3 adet farklı kontrol ünitesi beraberinde güncellenir. Veriyolu, marş, motor.

Bende uygulama uzerinde gorunmuyor bu guncelleme. Kontrol etme imkanim var mi media unitesinden falan?

90S8 güncellemesi bendede görünüyor. Bayiden servisten arayıp bilgi veren yok. Çağıran yok.
(Sen ara bilgi ver üzerine düşeni yap, gerisi beni bağlar)
Ama yağın zamanını benden iyi takip ediyorlar. Bir de sayaç kuruyorlar. 😂

Inanamiyorum, 2 haftadir aracim serviste kaliyor, guncelleme yaptik diyorlar simdi kontrol ettim, guncellemem yapilmamis daha once premium marka araclarim oldu hayatimda ilk defa bu kadar is bilmez bir servisler karsilasiyorum, ALTUR’dan uzak durun arkadaslar. Bilgilendirme icin tesekkurler

Merhaba ben dün 21 Model 12.000 km de life Dsg aldım da aynı bahsettiğiniz şekilde hız sabitleyici devreye alınamıyor sınırlayıcı aktif ama sabitleyici devre dışı, menüden devreye almaya çalıştığımda da olmuyor. Nasıl bi yol izlemek lazım

Aracınızda hız sabitleme özelliği varmıydı yoksa bu güncellemeden ayrı bir soru mu, eğer güncelleme sonrası olduysa servise geri götürüp ücretsiz hallettirin boşuna para ödemeyim. Yok donanım hiç aktif değilse şase no verin kontrol sağlayalım.

Geri
Üst Alt