Golf 7.5 Highline Kısa Far Sorunu

emreseckin

Yeni Üye
İsim
Muammer
Araç
Golf 7.5 2017
Aracim golf 7.5 higline 2017 model.sorunum sag kisa far bazen yanmıyor ustalara gosterdim biri ledden biri beyinden biri karttan diyor ben led ampulden olduğunu dusunmuyor basina gelen varmi yada iyi bir ustaya yönlendirecek birisi simdiden tskler yardımlarınızı bekliyorum

kardeşim bende golf 7 2013 higline kısa far ampulu arada yanıp sönerdi ampuller sağlamdı beyin değişti düzeldi

Upvote 0
Aracim golf 7.5 higline 2017 model.sorunum sag kisa far bazen yanmıyor ustalara gosterdim biri ledden biri beyinden biri karttan diyor ben led ampulden olduğunu dusunmuyor basina gelen varmi yada iyi bir ustaya yönlendirecek birisi simdiden tskler yardımlarınızı bekliyorum
Ömür olarak 3-4 yılda ledlerin mefta olması ihtimal dışı.

Mk7 high Bixenon basic xenon ampul icin evet xenon ampul ömrü bitme ihtimali var ama mk7,5 ledde bu imkansıza yakın
Beyin +kart problemi muhtemelen.

Sağdaki kart + beyini sola takın
Bu deneyle sonuca ulaşılabilir. Muhtemelen arızalı olan kart+beyin
Normalde yanan sol farı yakmayacaktır???

Upvote 0
Ömür olarak 3 yılda ledlerin mefta olması ihtimal dışı.

Mk7 high Bixenon basic xenon ampul icin evet xenon ampul ömrü bitme ihtimali var ama mk7,5 ledde bu imkansıza yakın

Kart+beyin farkli parcalarmi ikisinden biri olma ihtimali yokmudur kardesim?

Upvote 0
Ömür olarak 3-4 yılda ledlerin mefta olması ihtimal dışı.

Hocam doğru tespit. Servis programı da bu değişimi öneriyor. Eğer sorun diğer fara taşındı ise o parçayı değiştir diyor. En garanti yöntem bu.

Upvote 0
Halojen iyiymiş o zaman. Maşallah 9 senedir ampulleri bile sağlam. Beyni kartı filan da yok. Beyinsiz halojen ile mutlu olayım.

Upvote 0

Geri
Üst Alt