Golf 7 sigorta kutusundan anlayan var mı

Susturucu025

Yeni Üye
İsim
Ozan tunç
Araç
Golf 7
Aracıma far sensörü yağmur sensörü otomatik kararan dikiz aynası montajı yaptım sigorta kutusundan geçici olarak belirten yerlerdeki sigortanın bacaklarından elektrik aldım sorunsuz çalışıyordu internetden fuse tab sipariş verdim geldi onları bağladıktan sonra aracım aydınlatma hatası elektrikli el freni hatası verdi vag com kablosuyla bağlanmak istediğimde de araca vag com kablosuna hiç elektrik gelmediğini gördüm sigortaları kontrol ettiğimde elektrik var fakat arızalar gitmiyor sigortaları eski haline getirdim fuse tap ları çıkardım ne yaptıysam sorun düzelmedi el freni indirdiğin zaman işlevini yapıyor fakat arıza veriyor sorun ne olabilir yardıma ihtiyaçım var

Çok sağol dediğin sigortaya baktım düşmüş hiç takılı değildi taktım düzeldi birde fuse tap leri takayımmı yoksa bacaklardan aldığım elektrik problem yaratır mı

Upvote 0
Çok sağol dediğin sigortaya baktım düşmüş hiç takılı değildi taktım düzeldi birde fuse tap leri takayımmı yoksa bacaklardan aldığım elektrik problem yaratır mı
Herhangi bir problem yaratmaz ama ben bağlantı yaparken direk sigorta kutusunun arka tarafından yapıyorum daha temiz görünüyor.Onun dışında bir problem olmaz

Upvote 0
sigortaları kontrol ettiğimde elektrik var fakat arızalar gitmiyor sigortaları eski haline getirdim fuse tap ları çıkardım ne yaptıysam sorun düzelmedi el freni indirdiğin zaman işlevini yapıyor fakat arıza veriyor sorun ne olabilir yardıma ihtiyaçım var

Böyle işlemlerde önce fotoğraf çekiniz, daha sonra söktüğünüz sigorta vs. toparlarken eksik var mı ya da yanlış yerlere takılma olasılığının önüne geçmiş olursunuz.

Upvote 0

Geri
Üst Alt