Yağmur Işık Sensörü

cupraleon

Üye
İsim
Emir
Merhaba

2014 model comfortline aracımda auto far/silecek özelliği yok, auto fara ihtiyaç duymuyorum ama auto silecek olsa iyi olur nem sensörünü söksem yerine ışık ve yağmur destekli olanı taksam far anahtarına kablo çekmeden sadece silecekleri auto olarak kullanabilir miyim.

Merhaba, bende far ve sensörü taktım, bcm ve far anahtarı arasında ki sarı kablosuna ihtiyacım var. Siz @erunc temin edebildiniz mi? Nereden temin edeceğimiz hakkında bilgisi olan varmı, pimin ve kablonun bir özelliği varsa ona göre elektronikçilerden arasak.
Merhabalar ben bugun itibariyle sensörü yerine Denizlide ki arkadaşımız (Forumda tanıştığım ve yardımını hiç esirgemeyen sıkılmadan yorulmadan uğraşan arkadaşımız) sayesinde taktım, kabloyu bana hazırladı bugun kargoya verecek yarında çekeceğim yerine inşallah,bir kodlama kalıyor Ankara'da Vas5054 kablosu olan varsa bizim gibilere yardımcı olursanız cok mutlu oluruz, kablo olsa arkadaşımız kodlamaya da yardımcı olacak ama kablo bulamadım henüz, bu ara da yağmur sensörü kodlamadan çalışıyoruş gerçekten :)

Upvote 0

Arkadaşlar bugün itibariyle far anahtarına kabloyu çektik. Şuanda sadece kodlama kaldi Ankarada kablosunu kullandirabilecek ya da bize kodlamada yardimci olabilecek değerli forum kullanıcıları var mıdır?

Upvote 0
Bana da lazım bcm ile far sensörü arasındaki kablodan. Yardımcı olabilir misiniz, kablo ne kullanmak gerekir ucuna ne yapmak gerekir
Aynı kablo sorunu bendede vardı. sanayiden oto elektrikçiler veya beyin tamir edenlerden dişi terminallleri bulabilirsiniz. kodu fotoda görünüyor. son çare aliexpressten temin edebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-03-20 154040.jpg
    Ekran görüntüsü 2023-03-20 154040.jpg
    61.1 KB · Görüntüleme: 10
Upvote 0
Aynı kablo sorunu bendede vardı. sanayiden oto elektrikçiler veya beyin tamir edenlerden dişi terminallleri bulabilirsiniz. kodu fotoda görünüyor. son çare aliexpressten temin edebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim videolarda gördüm ama bulamamıştım 👍🏽👏🏼

Upvote 0

Geri
Üst Alt