Yağmur Işık Sensörü

cupraleon

Üye
İsim
Emir
Merhaba

2014 model comfortline aracımda auto far/silecek özelliği yok, auto fara ihtiyaç duymuyorum ama auto silecek olsa iyi olur nem sensörünü söksem yerine ışık ve yağmur destekli olanı taksam far anahtarına kablo çekmeden sadece silecekleri auto olarak kullanabilir miyim.

Destekler mi bilmiyorum da birsey sormak istiyorum

Cok onemli mi bir özellik mi ?

Benim kacirdigim bir detay mi var

Benim aracta bu ozellik yok 3 senedir kullanıyorum bir eksiklik hissetmedim

Upvote 0

Destekler mi bilmiyorum da birsey sormak istiyorum

Cok onemli mi bir özellik mi ?

Benim kacirdigim bir detay mi var

Benim aracta bu ozellik yok 3 senedir kullanıyorum bir eksiklik hissetmedim
Destekler. Kendi yaptigimiz golfte detayli ic temizlik sonrasi cabuk kurusun diye camlari 1 parmak aralik birakip yattigimizda, sadece 2 damla yagmur yagdigi icin camlarin kapandigini ve koltuklarin islak kaldigini gordukten sonra bu ozelligi kullanmiyoruz :)

Upvote 0
Destekler. Kendi yaptigimiz golfte detayli ic temizlik sonrasi cabuk kurusun diye camlari 1 parmak aralik birakip yattigimizda, sadece 2 damla yagmur yagdigi icin camlarin kapandigini ve koltuklarin islak kaldigini gordukten sonra bu ozelligi kullanmiyoruz :)
Görselini paylaştığım sensör yağmur da camların kapanmasını destekler mi?

Upvote 0
far anahtarı mevcut mu?
özelden de sormuşsun , sensör mevcut değil arkadaşa yolladım .
ayrıcı konuda paylaştığın resim benim sensörlerin resimleri, sorduğunda da söylemiştim destekleyen özellikte oldugunu ve buradan yeniden teyit ettirmek için yazman da pek hoş olmamış. Her neyse forumda yeni olduğundan alışman gereken durumlar olarak görüyorum bunları Son olarak forum içinde sorularına karşılık gelecek bir çok konu mevcut önce o konulara bir göz atman yeterli olacaktır. Keyifli forumlar dilerim.

Upvote 0
ayrıcı konuda paylaştığın resim benim sensörlerin resimleri, sorduğunda da söylemiştim destekleyen özellikte oldugunu ve buradan yeniden teyit ettirmek için yazman da pek hoş olmamış. Her neyse forumda yeni olduğundan alışman gereken durumlar olarak görüyorum bunları Son olarak forum içinde sorularına karşılık gelecek bir çok konu mevcut önce o konulara bir göz atman yeterli olacaktır. Keyifli forumlar dilerim.
Ender bey sensörü buradan soralı çok oldu ☺️ daha sonra verdiğiniz iletişim no ile irtibata geçtim ve arkadaşa verdiğinizi söylediniz ztn . Attığım mesajlar öncesinden yani

Upvote 0
Ayrıca sensör için yağmur far ve nem sensörü diye belirttiniz. Benim ise teğetleşmek istediğim konu yağmurda camların kapanmasını destekler mi? İkisi aynı şey değil

Upvote 0
Ayrıca sensör için yağmur far ve nem sensörü diye belirttiniz. Benim ise teğetleşmek istediğim konu yağmurda camların kapanmasını destekler mi? İkisi aynı şey değil
Sensör Bahsettiğin Yagmurda kapanma için gerekli olan sensör olup ,sadece bu sensör sayesinde yağmurda pencereler kapanmaz bu ya yada bu özelliği destekleyen sesnör ile birlikte aacınıza kodlama yapmanız ve bunuda media ekranından açık konumda tutmanız gerekli. ayrıca aracınızın bunun altyapısına uygun yazılımı desteklemesi de şart. kısacası meşakatli bir iş diyebilirim. Bu Özellik için epeyce uğraşmış ve konusunu yazmıştım.
Şuradan daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin.
https://www.golftutkusu.com/topic/921-yagmurda-camlarin-otomatik-kapanmasi-rain-closing/page/12

Upvote 0
Merhaba, Erinç Ertunç ben, Ankaradan yazıyorum forumda yeniyim, sensör ve far anahtarını sipariş verdim fakat bende far anahtarından bcm ye cekılen bır üstte ki postta paylasılan ss lerde ki sarı kablodan yok bulamadım nereden bulabılırım ve gizli özellik acma bu ürünü montaj yapmamda Ankarada bana yardımcı olabilecek değerli forum üyeleri var mıdır sormak istedim. Herkese iyi forumlar dilerim.

Upvote 0
Merhaba, Erinç Ertunç ben, Ankaradan yazıyorum forumda yeniyim, sensör ve far anahtarını sipariş verdim fakat bende far anahtarından bcm ye cekılen bır üstte ki postta paylasılan ss lerde ki sarı kablodan yok bulamadım nereden bulabılırım ve gizli özellik acma bu ürünü montaj yapmamda Ankarada bana yardımcı olabilecek değerli forum üyeleri var mıdır sormak istedim. Herkese iyi forumlar dilerim.
Hocam ben yardimci olurum ozelden numaranizi paylasir misiniz

Upvote 0
Merhaba, bende far ve sensörü taktım, bcm ve far anahtarı arasında ki sarı kablosuna ihtiyacım var. Siz @erunc temin edebildiniz mi? Nereden temin edeceğimiz hakkında bilgisi olan varmı, pimin ve kablonun bir özelliği varsa ona göre elektronikçilerden arasak.

Upvote 0
Merhaba, bende far ve sensörü taktım, bcm ve far anahtarı arasında ki sarı kablosuna ihtiyacım var. Siz @erunc temin edebildiniz mi? Nereden temin edeceğimiz hakkında bilgisi olan varmı, pimin ve kablonun bir özelliği varsa ona göre elektronikçilerden arasak.
Ben kabloyu hazirlayip yolluyorum hocam ozelden ulasabilirsiniz

Upvote 0

Geri
Üst Alt