Cam indirme kaldırma hiç çalışmıyor.

Tekrar merhabalar. Durum son olarak şu şekilde. Arka cam motorunu söktüm ve kontrol ederken kömürlerinin azaldıgını farkettim. Parça tek kalmış yetkili serviste kampanya yapmış, 261 tl ye aldım. Sorunumu çözmeyeceğini biliyordum ama uygun fiyat oldugu için yenilemek istedim. Yanı sorunun arka kapı ile olmadıgı kesinleşti. Ankara içinde bilgisayara bağlayıp bir hata varmı diye kontrol edebileceğimiz bir arkadaş varsa o yoluda deneyeceğim artık.
Ankara'da Necati usta tavsiyemdir. Kaygusuz oto

Tekrardan merhabalar Saolsun necati usta onca işinin arasında ilgilenerek ve ücret dahi almayarak sağ ön kapıdaki kapı kontrol ünitesini bir yenisi ile denedi. Sorun onda da çıkmadı. Beni çok iyi bir elektirikçiye yönlendirdi. İvedikte kilitçi murat. Bir çok kombinasyonu deneyerek arızamı çözdü. Sorun arka kapı soketinde çıktı. İlgilenen ve parça gönderip denememi tavsiye eden tüm dostlara teşekkür ederim.

Tekrardan merhabalar Saolsun necati usta onca işinin arasında ilgilenerek ve ücret dahi almayarak sağ ön kapıdaki kapı kontrol ünitesini bir yenisi ile denedi. Sorun onda da çıkmadı. Beni çok iyi bir elektirikçiye yönlendirdi. İvedikte kilitçi murat. Bir çok kombinasyonu deneyerek arızamı çözdü. Sorun arka kapı soketinde çıktı. İlgilenen ve parça gönderip denememi tavsiye eden tüm dostlara teşekkür ederim.
Sorununuzun çözülmesine sevindik.
Sokette problem çıktı derken, oksitlenme mi vardı ? yoksa kablolar mı yerinden çıkmıştı? Ya da başka bir problem?

İlerde Başka birimizin başına gelirse en azından ona göre ilk kontrol edeceğimiz yer olur...

H
Sorununuzun çözülmesine sevindik.
Sokette problem çıktı derken, oksitlenme mi vardı ? yoksa kablolar mı yerinden çıkmıştı? Ya da başka bir problem?

İlerde Başka birimizin başına gelirse en azından ona göre ilk kontrol edeceğimiz yer olur...
Hocam sağ arka kapı soketi ile direkteki yuva da sorun çıktı. Direkteki erkek connektörün 1 tane pini gerideydi. Onu yerine itekleyip sorunu çözdüler.

H

Hocam sağ arka kapı soketi ile direkteki yuva da sorun çıktı. Direkteki erkek connektörün 1 tane pini gerideydi. Onu yerine itekleyip sorunu çözdüler.
Böyle ufak şeyler ne kadar can sıkıcı olsada,sonuçta sorun çözülmüş, çözülmenin verdiği rahatlığı tahmin edebiliyorum. İyi sürüşler :)

Geri
Üst Alt