R-Line dönüşüm için bilgi

emax

Yeni Üye
İsim
Emrah
Merhaba arkadaşlar,

Aracım 2019 model golf highline.
R-Line direksiyon, ön-arka tampon ve lip bakıyorum. Yetkili servise mail attım yedek parça için dönüş bekliyorum. Fakat piyasada da birçok kişinin sattığını gördüm. Yetkili servis muhtemelen fiyatı şişirecektir ama orjinal olarak da almayı isterim. Aracımda hiçbir hasar yok. Keyfi olarak değiştireceğim ve bu işlemi yaparkende araca zarar gelsin istemem. Bu yüzden fikir ve yönlendirmelerinize ihtiyacım var.

Öncelikle, r-line direksiyon konusunda netim. Nerede ne şekilde yaptırabilirim bilen var mı?

Ön-arka tampon konusunda kararsızım. Böyle bir değişim sonrası kendi aracımdan çıkacak olan parçaları saklamalı mıyım? Ve aracım metalik günbatımı kırmızısı gibi bir renk. Tampon boyasında ne gibi sorunlar beni bekler?

Vakit ayırıp cevap verecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Siz bu parçaları serviste alıp serviste yaptırırsanız 25 bin tl nin üzerinde fiyat çıkacaktır. Aşağısı kesinlikle olmaz.

Evet durumun farkındayım. Peki orjinal parça olarak nerelerden temin edip taktırtabilirim?

Öncelikli alacağım R-Line direksiyon
Sonrasında R-Line tamponlar ve lipler
Daha sonra spoiler şeklinde devam edecek

Hepsini aynı yerde belli bir zaman aralığında parça parça yaptırmak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Aracım 2019 model golf highline.
R-Line direksiyon, ön-arka tampon ve lip bakıyorum. Yetkili servise mail attım yedek parça için dönüş bekliyorum. Fakat piyasada da birçok kişinin sattığını gördüm. Yetkili servis muhtemelen fiyatı şişirecektir ama orjinal olarak da almayı isterim. Aracımda hiçbir hasar yok. Keyfi olarak değiştireceğim ve bu işlemi yaparkende araca zarar gelsin istemem. Bu yüzden fikir ve yönlendirmelerinize ihtiyacım var.

Öncelikle, r-line direksiyon konusunda netim. Nerede ne şekilde yaptırabilirim bilen var mı?

Ön-arka tampon konusunda kararsızım. Böyle bir değişim sonrası kendi aracımdan çıkacak olan parçaları saklamalı mıyım? Ve aracım metalik günbatımı kırmızısı gibi bir renk. Tampon boyasında ne gibi sorunlar beni bekler?

Vakit ayırıp cevap verecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
Servisten sadece direksiyon 15-20 arası tutar bence.
Aracı uzun süre kullanacaksanız Ön arka tamponu servisten temin etmenizi öneririm. Sizin tamponları satabilirsiniz.
Direksiyon ve diğer parçalar için dışardan temin edebilirsiniz.

Doğuş otodan gelen cevap:

Merhaba,

R- Line Direksiyon montajı tarafımızca sağlanmıyor. VW konuya aracın orijinal ekipmanı dışında parça takılmaması yönünde bakıyor. R- Line direksiyon u da aksesuar olarak tanımlamadığından bu araca da aktif olarak vermediğinden işlem yapamıyoruz maalesef.

Saygılarımla.

Doğuş otodan gelen cevap:

Merhaba,

R- Line Direksiyon montajı tarafımızca sağlanmıyor. VW konuya aracın orijinal ekipmanı dışında parça takılmaması yönünde bakıyor. R- Line direksiyon u da aksesuar olarak tanımlamadığından bu araca da aktif olarak vermediğinden işlem yapamıyoruz maalesef.

Saygılarımla.
Uğraşmak istemiyorlar. İstanbuldasınız sanırım. Ender elektronikten temin edebilirsiniz bence.

Ender de 9b faturalı ürün…

Geri
Üst Alt