Golf 7.5 higline orjinal J led farının biri yaniyor biri yanmiyor

Golf 7.5

Yeni Üye
İsim
Ali
Araç
Vw golf 7.5 2018 higline
Aracimin farlarinda sadece j led 2 tane oluyor sağlı solu olarak sadece buyuk j ledler yaniyor digerleri yanmiyor burda 5 tane golf de baktim onlarinkinde yanmiyor internete bakiyorum hemen hemen herkesinki yaniyor bu yanmiyor sorunuma bi cozum bulabilirmisiniz teşekürler

Çift J opsiyondur. Her araçta olmaz. Standart highlinelarda gelen farlar Tek J’dir sadece dışlar yanar.

Lütfen kendinizi tanıtma bölümüne post atmayı unutmayın.

Çift J opsiyondur. Her araçta olmaz. Standart highlinelarda gelen farlar Tek J’dir sadece dışlar yanar.

Lütfen kendinizi tanıtma bölümüne post atmayı unutmayın.
2019 full paket higline var akrabamozda onda da yanmiyor

2019 full paket higline var akrabamozda onda da yanmiyor
çift j led far opsiyonel donanımdır., full paket highline araçta bile standart değildir., ektra ücret karşılığı alınabilir. çünkü bu far sadece farların çift j led yanmasından ibaret değildir., bu çift j led farlar aynı zamanda adaptif (AFS) far özelliğine sahiptir., farlar virajlarda sağa-sola dönmektedir. Lütfen kendinizi tanıtmayı unutmayın..!!

çift j led far opsiyonel donanımdır., full paket highline araçta bile standart değildir., ektra ücret karşılığı alınabilir. çünkü bu far sadece farların çift j led yanmasından ibaret değildir., bu çift j led farlar aynı zamanda adaptif (AFS) far özelliğine sahiptir., farlar virajlarda sağa-sola dönmektedir. Lütfen kendinizi tanıtmayı unutmayın..!!
kodlama ile açılabilir mi ? bilginiz var mı ? yoksa donanım mı gerektirir?

Aynen bende onu diyorum öyle bişe varmı?

Kodlamayla açılmaz detaylı anlatılmış zaten

Geri
Üst Alt