Mersin servis ve garaj Tavsiyesi

Evwt gorustum onlarla fakat cok gayriciddi geldiler bana
Pasaoglu kalitesine yakistiramadim...
Aracı aldığım zamanlarda aynı arayılara ben de girmiştim.Benim de malum yeri değerlendirmem aynı olduğu için hiçbir işimi onlara götürmedim.Usta arayışım ise hàlà devam etmekte.Ses sistemi ve geri görüş kamerası için tavsiyede bulunabilirim.
@Tlg33 bahsettiğiniz ustanın yeri nerdedir.

Arastirmalarim sonucu Motorlab diye bir firmayla irtibata gectim.
Yarin Liqui Moil 4200 toptec yag degisimi yapacagim.
Sonucu burdan paylasaxagim...

Aracı aldığım zamanlarda aynı arayılara ben de girmiştim.Benim de malum yeri değerlendirmem aynı olduğu için hiçbir işimi onlara götürmedim.Usta arayışım ise hàlà devam etmekte.Ses sistemi ve geri görüş kamerası için tavsiyede bulunabilirim.
Karayollarından yukar çıkarken meriş var köşede
İşaretli yer
https://goo.gl/maps/mAWuNq7YGCc9jLTg7
Hocam iyi akşamlar haritadan konum olarak bulmaya çalıştım yer burası ER-KA otomotiv firmanın ismide

Arastirmalarim sonucu Motorlab diye bir firmayla irtibata gectim.
Yarin Liqui Moil 4200 toptec yag degisimi yapacagim.
Sonucu burdan paylasaxagim...
Hocam ne yaptınız yağ değişimi yaptınızmı görüşleriniz nelerdir?

Kesinlikle cok kaliteli yag. Servjsin koydugu yag son derece kalitesiz, uzin yolda 140 km hizla yag sicakligim 125 derecelere cikiyordu.suan105 derecenin ustune cikmadi.
Aracı sürerken uzun yolda verileri sürekli kontrol ederim, 1,4 TSİ/DSG aracımda 105 °C'yi geçtiğini görmedim. sizin araç kaç model ve dizel mi?

Kesinlikle cok kaliteli yag. Servjsin koydugu yag son derece kalitesiz, uzin yolda 140 km hizla yag sicakligim 125 derecelere cikiyordu.suan105 derecenin ustune cikmadi.
Bende bu bakımda motul olarak değiştirdim yağı bende aynı aynı fikirdeyim az gazlayınca hemen 100ün üzerine çıkıyordu yağ sıcaklığı ve hemen soğumuyordu ancak motulden sonra 90larda stabil gazlayınca biraz artıyor ama hızlı şekilde tekrar 90lara düşüyor👍🏻👍🏻

Bende bu bakımda motul olarak değiştirdim yağı bende aynı aynı fikirdeyim az gazlayınca hemen 100ün üzerine çıkıyordu yağ sıcaklığı ve hemen soğumuyordu ancak motulden sonra 90larda stabil gazlayınca biraz artıyor ama hızlı şekilde tekrar 90lara düşüyor👍🏻👍🏻
Kesinlikle haklisiniz. Bir sonraki bakimi serviste yaptirsam bile yagi kendim goturecegim

Selam hocam, işi bilen ustalara para vermezsen sen dünyaları kazanırken işçilere formenlere kıt kanaat geçineceği parayı verirsen işçiler tabiki gider, Ben Adanaya gidiyorum, işçilikte iyi kendileri de iyi. tavsiye ederim.
Adanada gittiğiniz yer servis mi yoksa özel işletmemi ? Neresidir?

Geri
Üst Alt