Günün Komik Olayı :)

@HONEY 6 bin kmdir logo kamera kullaniyorum, istanbulda hic denk gelmedi ama anadoluda 4-5 defa basima geldi, umudunu kaybetme.

Ilk uyardiklarinda acemiligime geldi, arabadan indim kontrol ettim :)

Bir keresinde geliboluda bogazdaki park yerinde dar alanda manevra yaparken arkadaki arabanin önünde raki-balik alemi yapan amcalara denk gelmistim, kamera acilinca parmaklariyla gösterip hayretle kamerayi incelediler, arabayi park ettikten sonrada amca camima tikladi, yigenim arkanda birsey acildi kapandi o neydi diye sormustu, istanbulda belki pek denk gelmez ama anadoluda cok ilginc geliyor insanlara.

@HONEY 6 bin kmdir logo kamera kullaniyorum, istanbulda hic denk gelmedi ama anadoluda 4-5 defa basima geldi, umudunu kaybetme.

Ilk uyardiklarinda acemiligime geldi, arabadan indim kontrol ettim :)

Bir keresinde geliboluda bogazdaki park yerinde dar alanda manevra yaparken arkadaki arabanin önünde raki-balik alemi yapan amcalara denk gelmistim, kamera acilinca parmaklariyla gösterip hayretle kamerayi incelediler, arabayi park ettikten sonrada amca camima tikladi, yigenim arkanda birsey acildi kapandi o neydi diye sormustu, istanbulda belki pek denk gelmez ama anadoluda cok ilginc geliyor insanlara.
O zaman ben bir anadolu turu yapayim :)

Selam dostlar

Geçen gün basima komik olay geldi şimdi yazmaya musait oldum

Yaklasik 1 sene önce logo kamera takmiştim daha once taktiran arkadaslarin deneyimleri etrafta bagaj kapagi acik kaldi diye etrafta kişilerin uyarilari ile karşılaşmış

Gecen park yerinden ciktim yanima bir araba geldi abi kapagin acik kalmış dedi bir senedir bu beklediğim an bu an dedim içimden kimse bana bagaj acik kalmış dememisti :)

O kamera kardesim dedim sıkıntı yok

Yok dedi benzin kapagin acik kalmış mor oldum :)

Hizla uzaklastim oradan
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 kamera için bana da çok gelen oldu, yerinden çıkmış abi dikkat et düşmesin diyen bile çıktı.

@HONEY bozma moralini hocam, çok istiyorsun tahmin edebiliyorum, bir kaç esnafın önüne geri geri gelerek park et, bu işsizlikte dikkatlerini çeker ve o beklenen cümleyi kurarlar,. olmadı gençlerin yanlarında park etmeye çalış. 3 vakte kadar beklediğine kavuşacaksın. 😂

@HONEY bozma moralini hocam, çok istiyorsun tahmin edebiliyorum, bir kaç esnafın önüne geri geri gelerek park et, bu işsizlikte dikkatlerini çeker ve o beklenen cümleyi kurarlar,. olmadı gençlerin yanlarında park etmeye çalış. 3 vakte kadar beklediğine kavuşacaksın. 😂
Esnaflara denedim olmuyor dukkan önüne park etme diyorlar kameraya bakan yok :)

Genclerde abi kac basiyor soruyor

3 Vakte kadar beklemeye devam :)

Esnaflara denedim olmuyor dukkan önüne park etme diyorlar kameraya bakan yok :)

Genclerde abi kac basiyor soruyor

3 Vakte kadar beklemeye devam :)
Hocam adresi ver seni bu dertten kurtarayım 🤣 ücreti karşılığında düğünlerde oynayıp, cenazelerde ağlayankişiler var. ayarlarız birisini. Gün boyu sordurur açığını kapatırız.

Hocam adresi ver seni bu dertten kurtarayım 🤣 ücreti karşılığında düğünlerde oynayıp, cenazelerde ağlayankişiler var. ayarlarız birisini. Gün boyu sordurur açığını kapatırız.
Adrese gerek yok Mecidiyekoy delisi nerede desinler hemen benim evi tarif ederler :)

Gonder o adamlari 3-5 bisey atarim :)

Geri
Üst Alt