Golf 7 Highline beyaz xenon sis farı tavsiyesi

İsim
Ahmet
Araç
Golf 7
Golf 7 higline aracımın sis farı sarı değilde bi xenona uyum lu güzel marka xenon beyaz tavsiye verecek olan var mı arkadaşlar

Photon milestone kullanıyorum , üründen memnunum fakat distribütörü ürünü satana kadar ilgileniyor. Ürün defolu gelmiş, gelmemiş TIK yok.

Upvote 0
Su var satilik elimde sifir

Stark mini cooper h11

200 tl

Ekli dosyalar

• 7C7B8838-A9DF-45F0-B0BF-041BCE2C1F22.jpeg
    7C7B8838-A9DF-45F0-B0BF-041BCE2C1F22.jpeg
    60.2 KB · Görüntüleme: 16
Upvote 0
Bu ürün sizce güzel durur mu tavsiyesi olanEkli dosyayı görüntüle 52134

Photon Milestone H11 12000 Lumens Commander Edition Led Xenon +4 Plus
Bende bu ürün var. Ürün güzel. Ürünü satana kadar çok fazla ilgililerdi. Ürünü teslim aldım, montaj aşamasında fark ettim ki ledlerin birinde şu görseldeki turuncu/kahve renkli bölgedeki parça sabit olması gerekirken üründen ayrılıyordu. Whatsapp üzerinden yazdım, normalde ürünü almadan önce hemen dönüş yaparlardı artık hiç cevap alamaz oldum. Baktım montajı yaptıktan sonra bir boşluk yok sabit duruyor, kullanıyorum, memnunum. ( sis farı kısmından refüje öpücük verdiğim için yenilemek zorunda kaldım sisleri. Normalde aynı ürünün bir önceki versiyonunu kullanıyordum 2 sene, hiç sorun çıkartmadı. )​

Upvote 0

Photon Milestone H11 12000 Lumens Commander Edition Led Xenon +4 Plus​

Bende bu ürün var. Ürün güzel. Ürünü satana kadar çok fazla ilgililerdi. Ürünü teslim aldım, montaj aşamasında fark ettim ki ledlerin birinde şu görseldeki turuncu/kahve renkli bölgedeki parça sabit olması gerekirken üründen ayrılıyordu. Whatsapp üzerinden yazdım, normalde ürünü almadan önce hemen dönüş yaparlardı artık hiç cevap alamaz oldum. Baktım montajı yaptıktan sonra bir boşluk yok sabit duruyor, kullanıyorum, memnunum. ( sis farı kısmından refüje öpücük verdiğim için yenilemek zorunda kaldım sisleri. Normalde aynı ürünün bir önceki versiyonunu kullanıyordum 2 sene, hiç sorun çıkartmadı. )​

Tavsiyen için teşşekür ederim kral senin kullandığın modeli farklı anladıysam bu paylaştığım la alakası yok sanırım

Upvote 0
photon-zero-2-plus-led-xenon-h11-beyaz-b3e2-1.jpg

Ben sisler için bu ürünü aldım photon zero 2+plus yeni çıkmış Csp led beğendim tavsiye ederim

https://www.garajmarketim.com/photon-zero-2-plus-led-xenon-h11-beyaz---12.800-lm

Upvote 0

Geri
Üst Alt