Soğutma sıvısı uyarı

İsim
Mehmet
Merhaba aracım 2018 1.4 TSİ 61.500 km de Bugün uzun yolda soğutma sıvısı kontrol edin uyarısı verdi seviye çok düşük değildi hafif ekledim uyarı vermiyor ama ikaz lambası sönmedi yaşayan var mı daha önce

Ekli dosyalar

• 08DC8BC1-B0CC-4E63-BAE3-1D7717AB681A.jpeg
    08DC8BC1-B0CC-4E63-BAE3-1D7717AB681A.jpeg
    62.7 KB · Görüntüleme: 36
Screenshot_2021-11-06-13-36-49-01.jpeg
Sadece motor suyu seviyesi değil, motor suyu sıcaklığı yüksek olduğu anlamına da gelir.
Kullanma kılavuzunda acil durumlarda bu ve bunun gibi uyarılar için yol gösterici bilgiler bulabilirsiniz.

Biraz mola verebilir ve daha yavaş giderek gözlemleyebilirsiniz.

Bir de neyin ne zaman başa geleceği belli olmaz. O hızlarda dikkat edin fotoğraf çekme işlerine. 1 dk durarak az geç gidersiniz, aracı da zorlamazsınız, belki de uyarı almamış olursunuz.
İyi yolculuklar.

Upvote 0
Ekli dosyayı görüntüle 51999
Sadece motor suyu seviyesi değil, motor suyu sıcaklığı yüksek olduğu anlamına da gelir.
Kullanma kılavuzunda acil durumlarda bu ve bunun gibi uyarılar için yol gösterici bilgiler bulabilirsiniz.

Biraz mola verebilir ve daha yavaş giderek gözlemleyebilirsiniz.

Bir de neyin ne zaman başa geleceği belli olmaz. O hızlarda dikkat edin fotoğraf çekme işlerine. 1 dk durarak az geç gidersiniz, aracı da zorlamazsınız, belki de uyarı almamış olursunuz.
İyi yolculuklar.
Uyarınız için teşekkür ederim resmî kendim çekmedim babam aracı kullanmaya devam ederken kardeşim çekti yoksa tabi ki riskli bir durum anlık hata dönülemez sonuçlar doğurabilir.antifriz le alakalı olduğunu düşünüyorum sorunun En yakın zaman da servise uğrasam iyi olacak sanırım teşekkür ederim 🙏

Upvote 0

Geri
Üst Alt