Dunlop sp sport fm 800

Bu konuyu ikimiz yürütecez gibi :)

Benim aldığım lastik üzerinde Made İn Thailand yazıyor. Ama genel merkezden aldığım bilgi malzeme üzerinde Thailand yazıyor ama bu model Türkiye'de üretiliyor dendi.Ne derece doğru bilmiyorum. Nasıl bir lastiktir ki bu tanesi 525tl ye geliyor.O rakamda yanlışlık olabilir.Continental-goodyer-michelin o fiyatta değil :)

Bu konuyu ikimiz yürütecez gibi :)

Benim aldığım lastik üzerinde Made İn Thailand yazıyor. Ama genel merkezden aldığım bilgi malzeme üzerinde Thailand yazıyor ama bu model Türkiye'de üretiliyor dendi.Ne derece doğru bilmiyorum. Nasıl bir lastiktir ki bu tanesi 525tl ye geliyor.O rakamda yanlışlık olabilir.Continental-goodyer-michelin o fiyatta değil :)
öyle görunuyor kardeş :D  

valla bende anlamadım 525 dedi.    birde nexen marka lastik varmış  kore malı bu nasıl acaba.. 

Bu lastikten uzun süredir kullanıyorum.  Yaklaşık bir buçuk seneyi buldum. Tavsiye ederim. Fakat fiyatı bu aralar çok artmış kuzeni sayılan falken ze914 deneyin derim

Merhabalar 
1 hafta 10 gün dolu WW Bora 2003 4 adet Dunlop SP Sport FM800 aldım Mayıs2017 tarihli ort 400-500 km yaptım. 
Ankarada adet fiyatı ort. 200 civarı
Sizler gibi bende çok araştırdım ama kesinlikle tavsiye ederim. Fiyat performans olarak gayet güzel. Kuru zeminde özellikle 1-2 kere sert firen denedim(çok abartmamak kaydıyla) ve abs devreye girmedi.
ıslak zeminde yol tutuşu gayet güzel. 170-180 km'de sesini dinledim ve çok iyi. 
Yurt dışı ve yerli üretim gibi akıllarda bazı soru işaretleri var ama 3-4 bayi ile görüştüm 2 farklı aynı modelin satışı var. Yurt dışından gelen kendi firmasında üretilen lastikler bir de Çankırıda üretilen. Çankırıda üretilen lastiklerin patentleri yurt dışı yani malzeme kalitesini bilemem aynı diyorlar ama model şekil herşey aynı.
Yorumlar kendi fikirlerim tabi çok daha güzel lastikler varmı var ama adet fiyatları 300 tl civarı. Daha uygunları da varmı var ama yanakları çok yumuşak ve kalitesi ortada.

Geri
Üst Alt