Dunlop sp sport fm 800

Ensteknn

Üye
İsim
Enes
Bizim aracin lastikleri fabrikadaki lastiklerdi  hankook mu neydi 2013 den beri disleri iyidi ama hafiften curumeye baslamisti babamda masyada en iyi elektirik ci lastikci dunlop magzasi zaten emre emrah die 2 kardeslerin dukkani var oraya gitmis bunu onermisler dunlop sp sport fm 800 yagmurda verimi cok iyi yola tutusu felan babama yalan soylemez yani  sizce bu lastik nasil fiyata gelirsekte tanesi 250 tlymis 200e almis yani800tl eski lastikleride galerici akrabamiz var ona 200 tl ye satmis  yani 600e gelmis oldu sizce lastik iyimi kullanan varmi biraz uzun oldu ama aracin ustundede resimleri atarim 

Screenshot_2016-03-03-19-56-25.png

Lastik etiket değerleri iyi,lastiğin deseni de iyi,dunlop lastiklerde genelde jant koruma denen koruyucu yaka bulunur,hankook lastiklerde de vardır.  jant çemberine lastilk tam oturur ve görüntü mükemmeldir.

Dunlop blueresponse lastikleriyle aldim araci.dunlopu gorunce eski goodyear effecientgripleri ozlerim dedim ama.hic aratmadi.testlerdede kafa kafaya.netteki adac testlerine bakip degerlendirme yapilabilir

Anladm hocam durus olarak hankok gibi durmaz zanediyordum ama durus olarak guzel daha kulanmadm takildigindan beri yol tutusunu mrrak ediyorum 

@Ensteknn Hayırlı olsun Enes.

Sanırım genel olarak Dunlopların yağmur performansları güzel, bizim araç Dunlop Blurresponse ile geldi, yağmurda oldukça iyi, ama biraz çabuk patinaja düşüyor

Iyi guzel bi de esp yi kapatiriz ? Pati vere vere kaptirrr :('

Moderatör tarafında düzenlendi:
Biliyorum acmamaya dikkat ediyorum  e hadi gel haftaya geliyon demi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eren genel koordinatör olmuşsun sana yakışır.. Helel sana s=friendship

Geri
Üst Alt