U led far camı sorunsalı

Ertan Kaya

Üye
İsim
Ertan
Herkese merhabalar. Aracım 2015 model comfortline fakat fabrikasyon u led mevcut. Yoldu tarafındaki far camında bariz çizikler mevcut bu yüzden camı drğiştirmek istiyorum.
Arkadaşlar sorum şu. Değişim için ithal sıfır far camımı almak mantıklı. Yoksa çıkma halojen far alıp onun camını kulllanmakmı

Hocam diğer farda hiçbir sıkıntı yok. Sadeve tekntaraf değişecek. Tereddütüm 400 tl yede var 800 tl yede piyasada.acaba kaliteleri aynımıdır

Hocam diğer farda hiçbir sıkıntı yok. Sadeve tekntaraf değişecek. Tereddütüm 400 tl yede var 800 tl yede piyasada.acaba kaliteleri aynımıdır
Cam değişimi yapmanıza gerek yok zımpara/pasta/cila ile hallolur., cam değişimi sonrası sıkıntı yaşarsınız

Hocam zımpara pasta işlemi yapıldı. Çizikler içerden olduğu için pek bir etkisi olmadı. Ayrıca gece far yandığında zımpara çizikleride belli oluyor. Mecbur değiştireceğim yani.

Hocam ben 2 adet alip degistirdim 6 ay oluyor herlade degiseli henuz sorunum olmadi. 350tl idi ben aldigimda.

Ben de 2013 highline vardı far camlarında felaket buzlanma/pusulanma vardı camı muhtemelen değiştirirler dedim bir yere gitti im daha doğrusu babam götürdü müthiş bir temizlik yapmışlardı cam değişimi olmadan güzel temizlediler o zaman temizliğe 300 TL almışlardı şimdi yükselmiştir illaki golf 7.5 cam değişimine de 1100 TL aldılar bu yeni oldu işçilik güzel kısa süre oldu gerçi uzun zaman da problem yaratır mı görecez ama kısa süreli deneyime dayanarak Mersin de iseniz tavsiye edebilirim

Ben de 2013 highline vardı far camlarında felaket buzlanma/pusulanma vardı camı muhtemelen değiştirirler dedim bir yere gitti im daha doğrusu babam götürdü müthiş bir temizlik yapmışlardı cam değişimi olmadan güzel temizlediler o zaman temizliğe 300 TL almışlardı şimdi yükselmiştir illaki golf 7.5 cam değişimine de 1100 TL aldılar bu yeni oldu işçilik güzel kısa süre oldu gerçi uzun zaman da problem yaratır mı görecez ama kısa süreli deneyime dayanarak Mersin de iseniz tavsiye edebilirim
Mersinde değilim hocam ama uzak değilim mersine.Yaptırdığınız yerin bilgilerini verirmisiniz görüşeyim bir

Mersinde değilim hocam ama uzak değilim mersine.Yaptırdığınız yerin bilgilerini verirmisiniz görüşeyim bir
K.Maraştan Mersine gidene kadar aşağıdakilerle görüşün yakıt parasına bu işi halledersiniz.
Önemli olan önce zımpara sonra Clor buharı ile temizlenmesi.

Geri
Üst Alt