Sislere led önerisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı şekilde ben de bunu yaşıyorum her led konusu açıldığında :D viraj far aydınlatmasına taktığım ledle aldığım çizgiyi defalarca paylaştım, farklı açılardan da attım :D ama oturduğumuz yerden "Size çizgi var vs. şekilde fikir verenler maalesef olabiliyor" gibi ezbere "BOŞ" laflar konuşmayı daha çok seviyoruz sanırım :)

"biz bunu size defalarca anlattık, resimlerle anlattık." ama anlamayınca anlamıyor demek ki insanoğlu oturduğu yerden algılar kapalı olunca :)

:D:D:D

En çok siz led seviyorsunuz..:D

Yazmışsınız her konuya ben yaptım oldu ben yaptım oldu..:D

Siz denemişsiniz hatta kaç defa her ledi denedim yazmışsınız. Belli bir süre sonra da patlıyor yazmışsınız. :D

Konu sahibi hangi ampulün yandığından bi haber ve teknik olarak farkı hakkında fikri yok.

:DTabi yaa oturduk arabesk pop "caz" alaturka konuşuyoruz. Hatta arabayı da evin içinde kullanıyorum. Yazıyoruz öyle..Hiç etrafta başka akıllı yok.

Yani "boş" bir laf yok.
Ortada bi boşluk var.
O boşlukta da bir taş.:D:D

:D:D:D

En çok siz led seviyorsunuz..:D

Yazmışsınız her konuya ben yaptım oldu ben yaptım oldu..:D

Siz denemişsiniz hatta kaç defa her ledi denedim yazmışsınız. Belli bir süre sonra da patlıyor yazmışsınız. :D

Konu sahibi hangi ampulün yandığından bi haber ve teknik olarak farkı hakkında fikri yok.

:DTabi yaa oturduk arabesk pop "caz" alaturka konuşuyoruz. Hatta arabayı da evin içinde kullanıyorum. Yazıyoruz öyle..Hiç etrafta başka akıllı yok.

Yani "boş" bir laf yok.
Ortada bi boşluk var.
O boşlukta da bir taş.:D:D
:D Kendi çalıp kendi oynar tabi herkes :D oturduğumuz yerden olur mu öyle icraate yönelelim biraz buyrun piste :D

Paylaştığım son ledi hala kullanmaktayım,2 seneyi dolduracak viraj aydınlatma kısmında :) mevzu LED sevmekte değil,bir şeylerin yapılıp yapılamayacağını deneyip insanlara göstermekte ;) yapılıyor oluyor diyoruz , hayır asla olamaz imkansız diyosunuz. Foto atıyoruz,somut olarak gösteriyoruz. Yine kabul etmeyip açılan yeni konularda ezbere yorumlarla insanları yanlış yönlendiriyorsunuz kendinizin deneyip tecrübe etmediği yanlışlarınızla😂😂😂 her konuya ısrarla gelip aynı şeyleri yazıp yazıp yapılamaz olmaz demekten bıkmadınız insanları yanlış yönlendirmekten :D apaçi gibi gidip saçma sapan LED takılmasın şu olmasın bu olmasın demek o kadar kolay ki :) insanlar karşıdaki sürücünün gözünü almadan farklı çözüm arıyor eldeki bütçe ile, cevap yine aynı: yok ,olmaz, takılmaz, asla, katiyen olmaz. :) yahu kesilme çizgisi LED ve xenonlarla yıllardır sağlanıyor zaten(bkz:xxR serisi Xenonlar,csp ledler). Doğru ürünü bulmak yerine fikir alışverişi yapmak yerine niye her konu her soru altında bu ezbere konuşmak? Hayır bari kopyalayın bi yere koyun da bu ezbere yorumlarınızı, her konuda tekrar yazmaya uğraşmayın.

Dipnot: Araç farlarına takılan "yanlış" tipteki ledler göz almaktadır. Araştırmak isteyenler csp ledleri ve kesilme çizgilerini incelesin. Far taslarının büyük kısmında kesilme çizgisini verebiliyor bu tipteki ledler. Bazılarında ise kesilme çizgisini sağlayamıyor ve karşıdaki kişinin gözünü alıyor. Denediğim golflerde bu çizgiyi sağladı fakat 10 yaşındaki Peugeot'da sağlamadı
Şu ezbere konuşma huyundan kaç kişiyi vazgeçirip kurtarırsak kardır ;) amaç ortadaki sorunu eldeki imkanlarla çözebilmek ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt