Passat B8 Big Retrofit Project :)

AliExpress settekiler çok parlak yanıyor geceleri rahatsız ediyor.Audi set çok orijinal bir parlaklık veriyor

Teşekkürler hocam aracı daha bugün aldım acc ve direksiyon işini hallettim buna fazla bişey yapmam sanırım😀
IQ Light Animasyonlu Stop
LLumar Cam Filmi
MİB3 Navigasyon Aktivasyonu
Belki Işıklı Panjur ve TPMS
Hocam Tiguan Elegance da Şerit takip ve uzun far asistanı için cam değişmesi gerekiyor mu? Bir de 2020 elegance Tiguana extralar sıkıntısız uyar mı? 2021-2022 de extra modül vs araç içinde değişime gitti mi Vw? Makyajlı Tiguan elegance bakıyorum da ona göre model yılına dikkat etmem gerekiyor mu yani? İlk etapta ACC, front assist, lane assist, uzun far asistanı. Uzun far asistanı olunca IQ lightler de otomatikmen adaptif olmuş oluyor mu yoksa onun içinde ayrı bi donanım parça almak gerekiyor mu?

Herkese Merhaba
Ön Cam Değişimini yaptıktan sonra
Şerit Takip Asistanı
Yaya Algılama Sistemi
Dinamik Uzun Far Asistanı
Tabela Okuma Asistanı özelliklerine sahip olduk.
Ayrıca ön kapılarda Keyless olup arka kapılarda olmaması saçmalığına da son verip arkalara da Keyless yaptım.İlerleyen süreçte Işıklı Ön Panjur,TPMS,Renkli Ayak Aydınlatma Retrofitleri gelebilir :)
Ekli dosyayı görüntüle 69449Ekli dosyayı görüntüle 69450Ekli dosyayı görüntüle 69451Ekli dosyayı görüntüle 69452
Cam değişim maliyeti ne kadar tuttu? Cam değişince tramer vs işliyor mu?

Hocam Tiguan Elegance da Şerit takip ve uzun far asistanı için cam değişmesi gerekiyor mu? Bir de 2020 elegance Tiguana extralar sıkıntısız uyar mı? 2021-2022 de extra modül vs araç içinde değişime gitti mi Vw? Makyajlı Tiguan elegance bakıyorum da ona göre model yılına dikkat etmem gerekiyor mu yani? İlk etapta ACC, front assist, lane assist, uzun far asistanı. Uzun far asistanı olunca IQ lightler de otomatikmen adaptif olmuş oluyor mu yoksa onun içinde ayrı bi donanım parça almak gerekiyor mu?
Cam değişimi gerekiyor 2020 elegance sorunsuz yapılır.Kodlama doğru yapılırsa ıq ön farlar dinamik olur.

Cam değişimi gerekiyor 2020 elegance sorunsuz yapılır.Kodlama doğru yapılırsa ıq ön farlar dinamik olur.
Ayrıyeten de virajlarda sağa sola dönen far özelliği de gelmiş oluyor mu yoksa ayrı özellik mi o?

Cam fiyatı 11 bine yakındı bir çok kaskoda tramer işlemiyor
Kaskodan ücretsiz değişir o zaman. Sadece koruma kapaklarına mı yetkili serviste ücret vermiş oluyoruz? Pek fazla o kapaklar tutmaz sanırım diye düşünüyorum. Birde mevcut dikiz aynasını cama yapıştırıyor mu servis yoksa extra ücret mi talep ediyor?

Ön camın kaskodan ücretsiz değişmesi için mevcut camın kırık-çatlak mı olması şart? Sağlam olursa olmuyor mu?

Buzzer montajını yaptım artık passattan alışık olduğum kuş sesi bunda da var😀CB53417F-9A5E-4E85-BD99-5D2CD022367F.jpeg

Geri
Üst Alt