Golf almak istiyorum

Merhabalar uzun süredir araç almak istiyordum kararımı golften yana kıldım. Bu siteyide aramalarım sonucunda buldum. Hayatında ilk defa golfe binecek insan olarak bir kaç soru soracağım cevap verebilecek arkadaşlar olursa sevinirim. 2020 Model 1.5 TSI Comforline paketi almayı düşünüyorum ( param o kadarına yetiyor ) tavsiye eder misiniz ? Işık ve görüş paketleri bu araçlarda standart mıdır yoksa opsiyon olarak mı takılıyor. Kırmızı rengi hoşuma gitti ama kırmızı renk tutulan bir renk mi 1 sene sonra ev almayı düşündüğüm için elimden çıkarmak istediğim zaman hızlı bir şekilde çıkmasını istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Hocam derdin mi yok da golf almaya karar verdin :))) 

Şaka biyana hastalık olmadan almasan iyi.... yok illa alıcam artık hastası oldum diyorsan geçmiş olsun:)))

golfler para gibi varlığı dert yokluğu yara :)

bende size 1.0 full versiyon golf tavsiye ederim az yakar çok kaçar şansınız varsa biraz, sorunsuz binersiniz yine de son çağre olmalı golf bir kere alır kullanırsanız bir daha hiçbir arabayı begenmezsiniz:)...

İlan sahibi ile alakam yok,

Yakın zamanda açılan fiyat aralığı da size yakın bir ilan.

Birsürü retrofit derdinden de kurtarır bu araç sizi.

@yenigolfcu Foruma hoşgeldiniz. Alacağınız araba tamamen sizin beklentilerinize göre belirlenebilir. Golf’ün pertinin bile hızlı bir piyasası varken satış konusunda çok uzun süre sıkıntı yaşamazsınız. Sonradan eklemeleri bol (retrofitli) araçlara bazı insanlar mesafeli olabiliyor, o yüzden geç satılabiliyorlar sadece. Highline olacaksa bütçenize 2017-2018 modeller denk geliyor. 1 sene de kullanacak olsanız yukarıda yazılanlar gibi bence de daha dolu bir araç almanız sizin için daha keyifli olur. Bunu ancak iki aracı da kullanarak anlayabilirsiniz. Renk konusuna hiç takılmayın, her rengin seveni var. “Bence” bir araba için en kötü renk beyaz ama piyasada en çok beyaz araba var. Beklentilerinizi biraz daha detaylandırırsanız daha net cevaplar alabilirsiniz forumdan. Hakkınızda hayırlısı olsun…

Geri
Üst Alt