Kaza (arka tampon)

Gecmis olsun

Bende 7.5 tampona gecmek istiyordum aracim su an 7.35 de kaldi proje

İstanbul da olsaydiniz birsekilde anlasirdik
Maalesef konyadayım hocam. Kargo vs uğraşmak da zor olur. Açıkçası sizden almak isterdim [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamponu yaptırmaya karar verdim inşallah usta güzel bir işçilik yapar http://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji120.png

Ekli dosyayı görüntüle 50295
Tampon tamirlerinde Isı+eritme işlemleri ve beraberinde orjinal tampon hammadesi ile yama tekniği genelde başarılı oluyor.

Fakat yıllara bağlı olarak tamir gören kısımdaki kılcal  boya çatlakları ihtimali tamamen bu tampon tamircisinin kullanacağı yama materyali ile alakalı.

En sonBoya zaten mecbur atılacak

Umarız iyi yapar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benzer tampon hasarı arkadaşımın polosunda oldu. Geçen hafta yağışlı havada kırmızıda beklerken arkadan gelen araç duramayıp çarpmış. Önce yetkili servise gittik, tamir için autoking e gönderdiklerini söylediler. Karşı tarafın trafik sigortasından yapamadıklarını kasko üzerinden işlem yaptıkları söyleyince autoking'e gittik. Ay sonuna randevu verdiler. Yağmur sonrası işleri açılmış, yoğunluk varmış🙂

Plastik aksamda servis de autoking'e gönderiyor. 

@Bugracan geçmiş olsun hocam

aynı durum başıma gelmişti karşı tarafın sigortasımıydı kaskosumuydu onunla yaptırmıştık sonuçta şu şekilde oldu

Screenshot_2021-09-15-10-19-21-270_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2021-09-15-10-19-44-142_com.miui.gallery.jpg

Benzer tampon hasarı arkadaşımın polosunda oldu. Geçen hafta yağışlı havada kırmızıda beklerken arkadan gelen araç duramayıp çarpmış. Önce yetkili servise gittik, tamir için autoking e gönderdiklerini söylediler. Karşı tarafın trafik sigortasından yapamadıklarını kasko üzerinden işlem yaptıkları söyleyince autoking'e gittik. Ay sonuna randevu verdiler. Yağmur sonrası işleri açılmış, yoğunluk varmış[emoji846]
Plastik aksamda servis de autoking'e gönderiyor. 
Hocam ben kendim yaptırıyorum ustaya. Hanım geri geri giderken direğe çarpmış. Kaskoyu bozmak istemedim.

[mention=14292]Bugracan[/mention] geçmiş olsun hocam
aynı durum başıma gelmişti karşı tarafın sigortasımıydı kaskosumuydu onunla yaptırmıştık sonuçta şu şekilde oldu

/monthly_2021_09/Screenshot_2021-09-15-10-19-21-270_com_miui.gallery.thumb.jpg.9a3376eb6a41b2462543d1f131234569.jpg
/monthly_2021_09/Screenshot_2021-09-15-10-19-44-142_com_miui.gallery.thumb.jpg.077c1ed14cb188b71ca877fed4acf27f.jpg
Hasar hemen hemen aynı yerden ama sizinki daha küçükmüş [emoji4] Allahtan sensörler zarar görmemiş benim araçta.

Tampon bugün tamir edilip yerine takıldı. Usta güzel bir işçilik çıkarmış. Ben beğendim arkadaşlar. Umarım bazı arkadaşların dediği gibi sonradan boya atması olmaz.

D06B9898-E76E-4BC8-8673-64FFAA6C7889.jpg

Geri
Üst Alt