Vw Şikayet için İletişim Bilgisi

EKU

Üye
İsim
Ugur
Merhaba arkadaşlar,

Vw ve doğuş otoya şikayetimi bildirmek için üst yönetiminden mail adresi bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz.

Ben yasadigim ariza icin dogus otoya mail gonderdim hocam otomatik cevap geldi yetkili servislerimiz sunlardir diye, sonra instagram hesabindan mesaj yazdim en kisa surede donus yapariz dediler 2 gun sonra aradilar parca iste 15.000 falan dediler, iyi niyete bi bakariz bir ihtimal diyip kapattilar, bir yetkili yok hocam dogus otoda tamamen servis danisani inisiystifi var adamina gore davranma var. En yetkili kisi size insan muamelesi yapan servis danisanidir benim anladigim.

Eğer herhangi bir varsa , yeni veya eski araç hakkında sorular Eğer Volkswagen Grubu veya iş ortaklarımızla (tarafından sağlanan hizmetler hakkında herhangi bir geri bildirim veya şikayet varsa örneğin otomobil galerisi, atölyeler) aracılığıyla, lütfen iletişim Volkswagen müşteri hizmetleri [email protected] veya özel diyalog merkezini kullanın .

Merkezi istihbarat ofisi ile aşağıdaki e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz : [email protected]

Geri
Üst Alt