Boğaz kelebegi yağlanma...

@Mmt0634 hocam facebookta  bir sayfa buldum, motordan anlayan insanlara benziyorlar :) , fethiye'de

https://www.facebook.com/yunusyaya48/
Cok teşekkür ederim hocam şimdi aradım fakat ticari araçlar ve mersedes grubuna bakiyorlarmis yardımcı olamam size dedi....

İlginizden dolayı tekrardan teşekkür ederim 

Bir kaç yer buldum gibi yarın gotürücem int den buldum bende bakalım hayirlisi artık olmadı servis cumaya randevu diyor çok yoğunlar fethiyede wv dayanmıyor sanırım sanayı yetkili servis full dolu...

@Mmt0634Hocam geçmiş olsun. Umarım masrafsız, sorunsuz çözüm bulursunuz. 

@Mmt0634Hocam geçmiş olsun. Umarım masrafsız, sorunsuz çözüm bulursunuz. 
Teşekkürler hocam Yetkili servis eline düşmeden halletmeye calisiyorum bakalım Allah iyilerle karşılaştırsin yarin fethiye sanayiye bi göz aticam artık 

Merhabalar bugün sorun nederenin kaynaklı öğrendim fakat fethiye bölgesinde parçayı bulamadım Ankaradan sipariş verdim...

Ne kadar da çok sorun olmaz gidebilirsin deselerde içime sinmedi ailemle uzun yol yapacağım sonuçta değiştirip gitmeye karar verdim...

Bogaz kelebeğinin birleşim noktasında ki plastik parça kırılmış oradan yağ geliyor muş 

Parça değiştiği zaman sorun çözülecek dedi usta bakalım...

O parça neden kırılır anlamadım degsitirince ortaya çıkacak umarım sorun ortadan kalkar 

Kimsenin basına gelmez umarım gelirse de yol göstermesi amaçlı konuya paylaşayım dedim 

Saygılarımla 

IMG-20210802-WA0002.jpeg

Hocam çok geçmiş olsun...Allah beterinden korusun....Ufak problemler bunlar çözülmesine sevindim...

Aracımda 11 numaralı parça kırılmış o yüzden yag buhari ve yağ sızıntısı olmuş bilginize değerli forum üyeleri 

IMG-20210802-WA0014.jpg

Geri
Üst Alt