Golf 7 Direksiyon Tuş Takımı

mk7omer

Yeni Üye
İsim
Ömer
Merhabalar iyi bayramlar Golf 7 Midlineplus paketlerse malum direksiyon tuş takımı bulunmamaktadir. Direksiyon için tus takimi yaptırmak istiyorum. İstanbul icin bu onerebilirceginiz bir yer veya tecrube eden  varsa yardimlariniz rica ederim.

Teşekkürler

İmkan varsa taktırmışken hız sabitlemeli taktırın oluyorsa. Benim aracım midline plus tuş takımı vardı sabitleme yoktu. Tuş takımı çıkarılıp sabitlemeli olandan takıldı. Sizde kol mu takılıyor tuş mu bilmiyorum ama tuş ise sabitlemeyi de aradan çıkarmış olursunuz

@ahmetersan evet hocam dogru diyorsunuz gerçekten yokluğu aranıyor. Yaptırmak için onerebildiginiz bir yer var mi?

@mk7omer Eğer multimedia sadece düşünürseniz bende 2020 aracımdan çıkan sesli komutlu Çerçevesi ve tuş takımı var. 

Hız sabitlemeli fiyatda alın tabi ki ama fiyat farkı olacaktır biraz daha pahalıydı. En pahalısı ise ACC li olan (Ben ACC li taktırdım 3000km de)

@uranusgrey_golf Hocam yanitiniz için teşekkür ederim. Multimedya tuşlarını satiyormusunuz. Satiyorsaniz bilgi alabilirmiyim.

Teşekkürler.

Geri
Üst Alt