Forge dumpvalve montajım

[mention=76]snoppy[/mention]  kızgın boğa ayağını yere sürterken burnundan da duman çıkar ya, tam ona benziyor
Super benzetme

maliyetli bi ürün orjinali 3 bin küsür tl türkiyede genelde yan sanayi ürünleri çok mevcut insan güvenipte alası gelmiyor  yan sanayi üründe en çok şikayette valfin hava kaçırması ve tam açıp kapatmaması yan sanayi ürünü fiyatı 1500 tl bandı çivarında arkadaşın almış olduğu dumpvalve orjinal ürün gibi duruyor

maliyetli bi ürün orjinali 3 bin küsür tl türkiyede genelde yan sanayi ürünleri çok mevcut insan güvenipte alası gelmiyor  yan sanayi üründe en çok şikayette valfin hava kaçırması ve tam açıp kapatmaması yan sanayi ürünü fiyatı 1500 tl bandı çivarında arkadaşın almış olduğu dumpvalve orjinal ürün gibi duruyor
Selamlar,  evet ben özellikle Tr distributoründen alınma orjinal ürün olduğu için tercih ettim,  yan sanayiler sorunlu olabiliyormuş

Şuan sıfır ve orijinalini almak  büyük para kurlar nedeniyle...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@barracuda o sebepten dolayı bende araştırıyorum işte orjinal çıkma bi dumpvalve olurda bulursam alıcam varsa sizinde bildiğiniz etrafınızda orjinal dumpvalve satan biri bilgilendiriseniz memnun olurum :)

@barracuda Ürünü nereden temin edebilirim ve kendim montaj yapabilirmiyim? Alet vs ihtiyacı?

@Baho_34 selam, ben ikinci el aldım ama sanırım maslak/powershop da mevcut. 

Montajı kolay aslında, yıldız tornavida, bide hava filresini sökmek için kelepçe sökücü yeterli..tabi en önemlisi you tube

Not : orjinal borudaki oringi söküp yeni borunun ucuna takmayı unutmayın 😃

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bu arada yaklaşık 2500/3000 km oldu, hiç sorunsuz devam ediyorum kullanmaya, kıl olduğum birini sollarken cam hizasına gelince tıslatmak çok apaçi ama bi okadarda eğlenceli oluyor😃

@barracuda Bu ürün için gerekli diyen var gereksiz boşa masraf diyen var kararsızım açıkçası... Kendi aracınızdan video eklermisiniz lütfen 🤗

Buradaki arkadaş çok güzel anlatmış. Videonun sonunda testi var ve sağ şeritte sakin sakin giderken dahi "trafiği daha fazla tehlikeye atmayalım" diyor :) Keşke herkes böyle olsa.

Bu arada bu sesi NFS oyunlarından dolayı çok çok severim fakat TDI araçlara olmuyor sanırım?

@Baho_34  şöle gereksiz, şuan orjinal olanının sıfırı 3500 tl civarıymış, bu para verilecekse çok, ama ikinci el trmiz bulunursa 1500 e kadar çok zevki bir oyuncak.. 

Boşta ve yolda atarım video çekip

Geri
Üst Alt