Golf 8 Aksesuar ve Uygulamalar Fikir Paylaşımı

@007 mantıklı hocam, fiyatta güzel bisey yaparlarsa toplu alınabilir. Bn katılırım 

Kagitlari hiç sevmiyorum hem ayağının altinda ses yapiyor hemde cabuk dağılıyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@007 mantıklı hocam, fiyatta güzel bisey yaparlarsa toplu alınabilir. Bn katılırım 

Kagitlari hiç sevmiyorum hem ayağının altinda ses yapiyor hemde cabuk dağılıyor. 
Evet konuyu okuyup isteyen arkadaşlar olursa firmayla görüşürüz. Bu ürünler sayesinde halı paspaslar da eskimiyor..

Men migrosta böyle bir şey buldum 15 TL şimdilik bunu kullanacağım çünkü topuk kısmı orijinal paspası yıpratmış bile, bu tarz kalın bir şey ile önüne geçebilirim diye düşünüyorum hem de konforlu.

WhatsApp Image 2021-06-24 at 12.12.46.jpeg

@canerD bu halı mi? Yoksa başka bir materyal mi?

Men migrosta böyle bir şey buldum 15 TL şimdilik bunu kullanacağım çünkü topuk kısmı orijinal paspası yıpratmış bile, bu tarz kalın bir şey ile önüne geçebilirim diye düşünüyorum hem de konforlu.

Ekli dosyayı görüntüle 48555
Hocam oraya bi krom pedal ve ayak dayama güzel gider, golf7 deki pedal seti golf8 e uyumlu

Bu kağıt paspaslar çok rahatsız edici olmuyor mu ? Ben zamanında oto yıkamacı koyunca bile ertesi gün çıkarıp atardım. Bir şekilde buruşup pedal altına gidiyor. Sorun bendede olabilir tabi  :rolleyes:

Merhaba arkadaşlar bugün aracımın camurluklara r line logosu yapıştırdım, güzel oldu gibi sizce nasıl olmuş :)

IMG_20210630_095204.jpg

hocam jantlarla ilgili bilgi verebilir misin? Ayrıca daha geniş açılı fotoğrafta olursa harika olur :)
Jantlar 17 inc golf 8 dallas modelinin replikası, orjinal suanki kurla baya pahalıya gelir, ayrica orjinalde18 inc var 17 yok. Ben 17 inc istedigim icin replika aldim 18 inc sert kaçar ayrica yüksek durması yay vs derdi olduğu icin o topa girmedim. 1bucuk aydir kullanıyorum gayet memnunum 16 inc e göre hafif bir sertlik oldu ama yumusak hamurlu lastik alarak bi nebze absörbe ettim. 

Geri
Üst Alt