R Line Oryx White

@Rline21 zevk sizin keyif sizin hocam. Elbette ki siz neyi yakıştırdı iseniz en güzeli o dur gözünüzde. 

Konunun ilk mesajı foruma soru olduğu için herkes de kendince yorumlarını yapmış. siz olumsuz yazılanlara takılıp savunma yapar gibi açıklama yapmak zorunda değilsiniz. gelecek beğeni ve eleştirilere de açık olmanız gerekmekte. 

Tekrardan söylüyorum. Aracınızın maşallahı var.  :masallah:  yıllarca keyifle binin inşallah.  :sofor:

@Nfk teşekkür ederim düşünceniz icin ama misal far stop konusunda siz de bilirsiniz adaptif mercek orjinal far sökülüp replika girilmez 7.5 kayar sinyal stopa gelince replika olduğu stopun icinde şerit ledlerinden beli kısık yanan var yanmıyan var jant konusundanda jant büyük evet ama gösterişli

• Beğen
Tepkiler: Nfk
@Rline21 Hocam emeğinize sağlık gayet güzel olmuş. bende benzer bir dönüşüm düşünüyorum acaba parçaları nerden temin ettiniz?

@Tlg33 tamponları istanbul tuning’ten temin ettim jant’ı byakıllıdan aldım malloryleri öyle icini zaten 7.5 yapmışım nav destekli hayalet gösterge mib 2 dıscovery pro ekran falan 

Geri
Üst Alt