Tampon boyasi hk

Semsam

Üye
İsim
Gökhan
Merhabalar degerli forum uyeleri

Gecen gun esim bir arabaya vurdu.Gozuktugu uzere cok sukur önemli bir sıkıntımız yok.Sizlere sormak istedigim,tamponun tamamen boyanmasina gerek var mi? Boyasi giden bolume yaptirsak siritir mi acaba? Dogus oto ile gorustum tumunu boyariz dedi.

Sanayide yaptirsam daha ucuza olacak ama renk tutmama sikintisi yasar miyim korkuyorum ugrasmaktan.Fikir verebilirseniz sevinirim

IMG_20210606_153500_233.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun hocam bazı yekili sevisler tampon plastik aksam boya işlerini autoking rs gibi servislere veriyorlar onu sorun önce kendi bünyesinde yapacaksa serviste yaptırın

Upvote 0
Geçmiş olsun hocam bazı yekili sevisler tampon plastik aksam boya işlerini autoking rs gibi servislere veriyorlar onu sorun önce kendi bünyesinde yapacaksa serviste yaptırın
Cok sagolun hocam.Gebze Dogus ile gorustum kendileri yapiyor.İki gune teslim ediyorlarmis.Bu hafta ici birakacagim insallah.900 lira gibi bir ucreti var

Upvote 0
@Semsam elbette öyle olacak, boya işi sanatkarlık gerektirir ve servisler bir filtreyi bile dogru düzgün takamazken boya işçiliği yapamazlar, zaten garantiden mekatronik değiştirmek haricinde servise de gidilmez, giderseniz birde onların bıraktığı enkaz için sanayiye gidersiniz.

Upvote 0

Geri
Üst Alt