Autoking kalitesizliği

@Aliii sorunu umarım çözebildiniz Çözebildiyseniz en azından aynı servisten dili yanabilecekler için tecrübe olması adına paylaşım yaparsanız iyi olur.
Sorunu çözer çözmez paylaşım yapacağım mutlaka ayrıntıları ile 🙏

Auto king kesinlikle tavsiye etmem çoğu yere yazarım hatta ilk sebep o kadar fazla mini onarım işi ve tamponla ilgili iş geliyor ki artık doymuşlar özensiz iş yapmakta üstlerine yok ikinci sebep bende eski aracımın arka tamponunu kaskoyla anlaşmalı diye orada boyatmıştım auto king Kayseri'de yıllar önce çok bilgi sahibide değildik aracı aldım bir akşam silerken parklarda açıktı plakalık ışığı niye aydınlatmıyor diye eğildim plakalık ışıklarınıda boyamışlar tabi şaşırdım auto king çok uzak olduğu için telefon ettim getirim bakalım dediler sonra başka yerlere yazdım özür dileriz tekrarlanmaz gibi klasik kelimeler kullandılar o gün tampon boyandığından sonradan farkettiğimiz bir şey daha oldu camlar nokta nokta boya tozu olmuş başka araçtan püskürtülen boya bizim araca yapışmış bir daha hiç götürmedim size de geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Aliii hocam geçmiş olsun. Yeni farkettim konuyu. 

Öncelikle firmaya gidip ne diyorlar bi bakın.

Daha sonra içinize sinmezse sigorta şirketini arayın. Mini hasar onarımında aracına zarar verildi, eksper talep ediyorum diye bildirin.

Yapılan işlemi işinde uzman olan eksperler değerlendirir. Gerekirse değer kaybı istenir vs. önclikle başta da belirttiğim gibi tekrar gidin ve ne yapabiliyorlar kurtarabiliyorlar mı sizi nasıl memnun edecekler bi bakın.. ona göre yol alırsınız..

Daha sonra içinize sinmezse sigorta şirketini arayın. Mini hasar onarımında aracına zarar verildi, eksper talep ediyorum diye bildirin.

Yapılan işlemi işinde uzman olan eksperler değerlendirir. Gerekirse değer kaybı istenir vs. önclikle başta da belirttiğim gibi tekrar gidin ve ne yapabiliyorlar kurtarabiliyorlar mı sizi nasıl memnun edecekler bi bakın.. ona göre yol alırsınız..
Teşekkür ederim hocam cuma gününe randevu verdiler ben genel merkezi de aradım şikayet için haftasonu olduğu için pazartesi dönüş yapılacak dendi pazartesi dönüş yaparlarsa şikayetimi dile getireyim mi diye düşünüyorum zira cumaya randevu var bunlar uyarı alırlarsa bana gıcık olurlar mı ondan çekiniyorum artık 

Auto king kesinlikle tavsiye etmem çoğu yere yazarım hatta ilk sebep o kadar fazla mini onarım işi ve tamponla ilgili iş geliyor ki artık doymuşlar özensiz iş yapmakta üstlerine yok ikinci sebep bende eski aracımın arka tamponunu kaskoyla anlaşmalı diye orada boyatmıştım auto king Kayseri'de yıllar önce çok bilgi sahibide değildik aracı aldım bir akşam silerken parklarda açıktı plakalık ışığı niye aydınlatmıyor diye eğildim plakalık ışıklarınıda boyamışlar tabi şaşırdım auto king çok uzak olduğu için telefon ettim getirim bakalım dediler sonra başka yerlere yazdım özür dileriz tekrarlanmaz gibi klasik kelimeler kullandılar o gün tampon boyandığından sonradan farkettiğimiz bir şey daha oldu camlar nokta nokta boya tozu olmuş başka araçtan püskürtülen boya bizim araca yapışmış bir daha hiç götürmedim size de geçmiş olsun.
Hocam aynısını ben yaşadım şu an camlarım pütür pütür boya tozu ve komple çizik halinde yahu çok mu zor üstünü örtmek çok mu! Aradığımda isterseniz siz kendniz geldiğinde görün resimler mevcut her aracı kapatıyoruz dediler kendi aracımın resmini istedim kusura bakmayın resmini çekmeyi unutmuşuz dediler yani inanır mısınız yüzsüzlük az kalır.. Ben hala şoktayım üslup hareket ve özentisizliklerinden dolayı insanın inanası gelmiyor! 

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi akşamlar değerli dostlar sürecin ortasına varabildim İskenderun Autokinge cuma günü teslim ettiğim aracı ancak bugün pazartesi saat beşte teslim alabildim yapılan işlem boya koruma ve seramik onun haricinde cam çizikleri olduğu gibi duruyor bana gideceklerini demişlerdi bununla birlikte bugün gittiğimde  maalesef zarar vermiş olduklarını kabul edemediler daha doğrusu etmek istemediler adama yahu ben aracıma değil fırça sünger bile kullanan biri değilim diyorum aracımın özel şampuanı var oto yıkamada bile saatlerce bekleyen biriyim aracım için aşırı derecede hassasım diyorum hocam bunlar fırça çizikleri yok silecek çizikleri yok film çizecekleri (arka camlar için yeni bir kılıf uydurma) sileceğin olmadığı yerler de çizilmiş ayrıca kısacası aracımın tertemiz tamamen hatasız olan camlarım çizik halinde kasten yapılsa o kadar olur ancak! Çizikler giderilmediği gibi nerdeyse kavga edecekti adam benle.Ben de acnteyı arayıp kasko dan(ethica) mağduriyetimi dile getirdim gerekirse süreç davaya kadar gider.. Değerli dostlar siz siz olun autoking dendi mi bir değil bin defa düşünün basit bi şey için gittim(iki kez 400 km gittim sebebi kurumsal olmalarına aldanmam mahalledeki kaporta ustasına vermediğim için çok pişmanım) büyük zararla döndüm 

@Aliii hayat tecrübelere dolu.

Sıranızı savmış oldunuz 

Ben sıramı savdıgımda sene 2012 idi.

Opak beyaz aracın tamponunu açık turkuaz maviye boyadılar.

Video yükleyemedim videoda çok daha net çıkıyor çıplak gözle ise daha kötü 

Geri
Üst Alt