Erzurumdan selamlar

FatihTan

Üye
İsim
Fth
Herkese merhaba, Erzurumda yaşıyorum 30 yaşındayım, aranıza 2020 golf 7.5 comfortline ile katılıyorum, eskiden golflere buzdolabı gözüyle bakanlardandım ama golf sahibi olunca bir golftutkunu oldum 😁 herkese iyi forumlar, aranıza katılmak güzel...

Cağ kebabi vatanindan offfff

60 şiş yerimmmm

Hos geldiniz

Aleykümselam hosgeldiniz...

Havalar nasıl Erzurumda hocam yaz geldi mi oralara biz daha kış yaşarken Erzurum u dusnemiyorum...:)

Golf iyidir, candır ,sağlam dosttur... kral yol arkadaşıdır...

Güzel günlerde kullanmaniz dileği ile 

Herkese merhaba, Erzurumda yaşıyorum 30 yaşındayım, aranıza 2020 golf 7.5 comfortline ile katılıyorum, eskiden golflere buzdolabı gözüyle bakanlardandım ama golf sahibi olunca bir golftutkunu oldum 😁 herkese iyi forumlar, aranıza katılmak güzel...
Aramıza hoş geldiniz

[mention=11839]HONEY[/mention] hocam erzurum tam sana göre belli bir sayi belirtmediginiz sürece paso getiriyorlar ben bu olayi bilmeden 7 tane yedim. normalde 5  kâfi [emoji23][emoji23] 
İstanbul da ayni geleneği sürdüyor ustad dur diyene kadar devammm

7 tane cekirdek gibi gider aslinda gramaji az bir cok kisi 20 nin uzerinde yiyebilir ama pahali işte anlamsiz hesaplar cikabiliyor

Agridogubayazit da askerlik yapmistim dönüşte Erzurum gidip ordan İstanbul gecmistim sırf cağ kebabi icin teskere ve özgürlük tadi ile kendimi ödüllendirmiştim

Hayat normale dönerse Doğu Ekspresi ile tekrar gitmek istiyorum

Geri
Üst Alt