Replika Çift J Led Farlar hk.

@fatihmyigit 

Ledler sağlamsa çok yüksek ihtimal o konuda anlatılanlarla çözersiniz.

Sonuçları merakla bekliyorum haberdar etmeyi unutmayın.

Büyük ihtimallede ledleri konrol eden kartta problem olabilir. Replika farlarda kalitesiz devre elemanları kullandıklarından çabuk ısınıp bozulabiliyor.

Herkese selamlar,

Uzun uğraşı ve araştırmalar sonucunda Bursa’da Es Garage adında far beyni tamiri yapan bir yer buldum. Bu araştırmaları yaparken@zulalyol hocam Allah razı olsun bu kadar panikliğimin içinde her attığım mesajıma cevap verdi ve bana yol gösterdi far konusunda. 🙏🏽 Meslektaşım olan Çağrı hocam da bu süreçte sağolsun fikirleriyle ve yardımlarıyla hep destek oldu.🙏🏽

S Garage’daki usta j led fara ait elektronik kart içindeki bir tane lehimin slottan koptuğunu ve tekrar lehimlenirse sorunun çözülebileceğini söyledi. Gün içerisinde farı söktürüp bıraktım. Trafik cezası yeme ihtimalim de olmasında rağmen tek farla eve döndüm😅. Zaten yolda gören araca dönüp dönüp bir daha bakıyordu araç gözüne yumruk yemiş gibi durunca haliyle Neyse aynı gün far sorunun halledildiğini öğrenip gittim ve far araca monte edildi ancak sorunun maalesef devam ettiğini gördük. Sorun aynı zamanda far beynindeymiş onun da ekstradan tamir edilmesi gerekiyormuş. Derken ben aracı birkaç günlüğüne bırakmak durumunda kaldım. Sonuç olarak dün onarılmış olarak teslim aldım. Şu anlık herhangi bir sorun yok gibi gözüküyor ve gayet iyi çalışıyor. 🙏🏽

Sonuçta bu farlar replika farlar, yedek parça temini zaten büyük sıkıntı ve sorun çıkmama ihtimali zayıf yani bu gerçeğe alışmak durumundayız maalesef. Denk gelince bu olayı da tecrübe etmiş olduk.😪

400C55AD-785B-4C34-929B-05D302C163E6.jpeg

D1D53B25-4D58-4140-990F-31C1EEA5BB30.jpeg

55F3B730-FB8A-4A63-A161-76120DDCDC6A.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fatihmyigit 

Sorununuzun çözülmesine sevindim.

Far sökme takma işçiliğini hariç tutarak,

Onarım/tamir ücreti ne kadar oldu?

@Kysr038 Teşekkür ederim hocam. Onarım ve tamir ücreti 350₺; sök-tak işçilik de 150₺ totalde 500₺ ödedim.

Geri
Üst Alt