Gösterge tablosu ayarları

sajmora98

Üye
İsim
Zafer
merhabalar aracın kontağını her kapatıp açtığımda konfor tüketicileri ve eko öneriler sürekli kendini kapatıyor bunun sebebi nedir

547180E9-FAE7-46CE-9429-026BF9A0C21F.jpeg

Konuyla alakalı benim de sorum var.

2018 aracımızda gösterge ortası ekranı biz dijital hız ekranında kullanmak istiyoruz. Ancak daha sonraki çalıştırmalarda kendiliğinden telefon menüsüne geçiyor.

2013 modelde böyle bir sorun olmuyor, hangisinde bırakırsak bir sonraki sefer o açılıyor.

Ayarlarda bulamadım bununla alakalı birşey.

Boşuna uğraşmayın kodlama ya da resetleme ile alakası yok bu sorunu (aslında sorun değil yazılım o şekildeymiş) 2017 yılında aracı sıfır aldıgım zaman fark etmiştim. Hepsinde aynı durum.

Akü kutup başını söküp takın birde öyle deneyin düzelir belki

Konuyla alakalı benim de sorum var.

2018 aracımızda gösterge ortası ekranı biz dijital hız ekranında kullanmak istiyoruz. Ancak daha sonraki çalıştırmalarda kendiliğinden telefon menüsüne geçiyor.

2013 modelde böyle bir sorun olmuyor, hangisinde bırakırsak bir sonraki sefer o açılıyor.

Ayarlarda bulamadım bununla alakalı birşey.
2016 confortline aracimda ne sekilde bırakılırsa o şekilde kalıyor. Ama telefon görüşmesi yapılınca kendiliginden telefon menüsünü gösteriyor.

ünite ilgilil olabilir8i 840c üniteyi söküp   mib  2,5 takmıştım   aktif kalıyordu yanlış hatırlamıyorsam 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sürücü profil menüsü varmı aracınızda? Gerçi ben sadece hız ve yakıt miktarını açıyorum diğerleri hep kapalı ama aracı dahaki çalıştırdığımda yine aynı kalıyor. Bu olay yazılımla alakalı diye biliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Recep Gül profil menüsü dediğiniz sürüş modları ise hayır yok çözümü ne olabilir.

@Kysr038 denemedim ama gizli özelliker ile alakalı bir durum olabilir mi aracın gizli özellikleri açık.

@Kysr038 denemedim ama gizli özelliker ile alakalı bir durum olabilir mi aracın gizli özellikleri açık.
Olabilir belki hocam.

Kablonuz varsa bir açıp kontrol etmek lazım.

Çünkü hatırladığım kadarıyla bir yerde bunları açıp kapatabileceğimiz bir yer vardı.

Eğer orada kapalı kaldıysa ve bu yüzden media ekranında açmanıza rağmen sürekli olarak başa dönüyor olabilir.

Geri
Üst Alt