Golf 8 1.0 etsi için 17 veya 18 jant

xjudAS

Üye
İsim
Turhan
Araç
Golf 8
Moderatör tarafında düzenlendi:
jantların ikiside replika.2.modeli kesinlikle takmazdım kötü bir replika ilkide mat renginden ötürü küçük duracaktır.Başka model seçmenizi tavsiye ederim.

@realunreal 17 jant olarak bakabilirim o modelin varsa 

@driver_can önerdiğiniz bir model varmı acaba Oz güzel duruyor ama dediğiniz gibi küçük gözükebilir 

En iyi taklit en kötü orjinalden daha kötüdür hocam...

Replika dan uzak durmanız ı tavsiye ederim kalitelı iyi tse damgalı deselerde zamanla balans tutmuyor tıtreme on takımı bozuyor 

Aracın markası modeli ne olursa olsun 4 teker üstünde gider ve öncelik güvenlik olmalı...

@Mmt0634 orjinal jant nerden bulabilirim peki sadece servislerde mi satılıyor 

@Mmt0634 orjinal jant nerden bulabilirim peki sadece servislerde mi satılıyor 
Hocam servis e hiç uğramayin derim asiri pahalı...

ornegin ;bende 18 durban takıntısı var çok hoşuma gidiyor....

orjinal almak istedim tanesine indirimli 3.412 tl dediler toplamı 14 bine  yakın fiyat şimdi daha pahalıdır   1 yıla yaklaşıyor aldığım fiyat...(adiyaman vimsa ) farklı servisleri bilmiyorum ne derler...

euro yerinde durmuyor çünkü...

Orjinal olarak yardımcı olacak değerli arkadaşlar forumda var orjinal sıfır olarak yardımcı olabilirler fakat benim bildiğim 2. El temiz tercih edilebilir kaynak boya işlem olmayan temiz gayet güzel jantlar var uygun fiyata....

önemli olan orjinalik üzerinde durmak istiyorum... o bir golf çünkü orjinali hak ediyor :)

Tabiki kaliteli replikalar da mevcut sonuçta bir sektör haline gelmiş fakat golfler nazik araçlar sağlam güvenilir sorunsuz araçlar fakat replika yi sevmiyor bu bir gerçek çoğu parçada sevmiyor yan sanayi jant konusulda da bence bu şekilde ağır araç performanslı araç orjinal olsun gerekirse 2. El olsun derim...

Sıfır konusunu pek bilmiyorum araştırmak lazım orjinal sıfır nasıl olur bilmiyorum...

Ki araciniz golf 8 güzel günlerde kullanmak nasip olsun  inşallah iyi bir jant takımı illaki cikar bu forumdan değerli arkadaşlarim yardımcı olacaktır dıe umuyorum :)

@Mmt0634 yorumunuz için teşekkür ederim o zaman acele etmeye gerek yok iyice araştırıp orjinal temiz bakmaya başlıyım haklısınız tek jant için 3 bin TL istiyorlar en iyisi sizin dediğiniz gibi yapmak araştırıyım iyice fikirleriniz için teşekkür ederim eyvallah 😊😊

@tuncer_2632 Mehmet arkadaşın dediği gibi orjinal bakıcam acele ediyordum biraz biran önce yaptırıyım diye zamanla yavaş yavaş bakıcam aklımda olanları 

@AhmetCakmak bu jant hakkında bilginiz varmı acaba yardımcı olurmusunuz scirocco janttıymış galiba eski bir jant mı bu @HONEY @tiesay  @Terms

IMG_20210603_135032.jpg

@xjudAS Evet 17" Donington isimli Scirocco jantı hocam. Makyajsız kasa Sportline Scirocco'larda oluyordu sanırım. Bence pek yakışmaz. Aracınıza daha modern jantlar yakışacaktır.

Geri
Üst Alt