Retrofit konusunda tavsiye

Kaaan95.ky

Katılımcı Üye

İsim
Kaan
Audi a3 8v makyajlı kasa araç için şerit takip ve adaptif hız sabitleme retrofitleri düşünmekteyim. İnternette çok çeşitli yerler bulmama rağmen bazı yerler hakkında gerek forumda, gerekse başka yerlerde bazı içerikler karşısında şüpheye düştüm. Tavsiyede bulunabilecek olanların bu hususta tavsiyelerine açığım. 

öncelikli tercihim toplayabildiğim kadar parçayı kendim satın almak ve kalite anlamında sorun yaşatmayacak bir yerde montaj gerçekleştirmek.

@İlker34 İstanbul dışındayım hocam ama iyi işçilik için yer fark etmeksizin gideceğim. 

@İlker34 abi acc sorunlarımı haletti. Serit takip ve kör nokta icin yasak sonrası aracımı birakicam istanbula gelme durumunuz olursa kesinlikle tavsiye ederim. 

Şerit takip için takmanız gereken cam kodunu ekliyorum.

@ilker34 belki beni hatırlayabilir aylar önce telefon ile fazlasıyla destek sağlamıştı. Hala kamerasını almamış olsam da ürünlerin tedariği sonrası istanbul da kamera ve montaj fırsatım olsa kesinlikle kendisiyle tekrar iletişime geçerim. Şimdilik camı değiştirip, kablo montajını yapıp lane assiste biraz mola verdim.

Screenshot_20210115-153359_Drive.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kaaan95.ky aracınızı öncelikle güle güle kullanın kazasız belasız...Forundan @İlker34 İlker abi aracımın tüm retrofitlerinde yardımcı oldu sağolsun ben işçilik konusunda da cana yakınlığıyla da tavsiye ederim.Aracımın konusunu aşağıya ekliyorum.Acc’den/Lane assist /Kör nokta/pla/tpms tüm konularda destek alabilirsiniz...

@İlker34 İstanbul dışındayım hocam ama iyi işçilik için yer fark etmeksizin gideceğim. 
İzmirdesiniz sanırım hocam.Denizliye gelirseniz montaj konusunda yardımcı olabilirim.Kodlamayı da uzaktan @İlker34yapabilir.Kendi aracıma ACC, Şerit Takip montaj yaptım kodlama konusunda uzaktan yardım aldım.

Manisaya gelebilirseniz avvagcom aykut yardımcı olur. Bir çok audi ye yaptı hala da yapıyor.

Audi a3 8v makyajlı kasa araç için şerit takip ve adaptif hız sabitleme retrofitleri düşünmekteyim. İnternette çok çeşitli yerler bulmama rağmen bazı yerler hakkında gerek forumda, gerekse başka yerlerde bazı içerikler karşısında şüpheye düştüm. Tavsiyede bulunabilecek olanların bu hususta tavsiyelerine açığım. 

öncelikli tercihim toplayabildiğim kadar parçayı kendim satın almak ve kalite anlamında sorun yaşatmayacak bir yerde montaj gerçekleştirmek.
İzmir'de @Vanery hocam yardımcı olabilir. Ben retrofitlerimi onunla yapıyorum, tecrübesi ve bilgisi efsane. Konuları mevcut forumda. 

@mach1 hocam Şanlıurfa’da çalışıyorum, ancak aile Manisa’da. İstanbul’da da tanıdıklarım var. Haliyle benim için Antep, Adana, Manisa çevresi ve İstanbul çevresi her türlü mümkün olur diyebilirim. 

Tesadüf mü denir kalite mi denir artık dün instagramda hesaplara bakarken işçiliğini beğendiğim bir hesap oldu mesaj attım; bugün bakıyorum hesap herkesin önerdiği İlker hocamın. 

Planım ufak ufak parçaları toplamak, Temmuz sonu olur sanıyorum o zaman montaj planlıyorum. Uzun vadede planım mib 3 ile predictive acc, ancak öncelik şerit takip ve acc ile başlangıç yapacağım. Haliyle parça anlamında da olağanca geniş araştırma ile alım yapıp üst donanım parça arıyorum. Örneğin önce normal şerit takip kamerası takıp sonra yaya algılamalı kamera arayışına girmek değil amacım, tek seferde olan en üst donanımı almak.

edit: eklemeden geçmeyeyim Ankara da mümkün yer olarak. Ancak benim için önemli olan şerit takipli cam temin ederek değişim yapan ve parçaların montajıyla birlikte sorunsuz kodlama yapan bir yer.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt