Gün geçmiyor ki talihsizlikler bizi bulmasın :(

@frknyldrm Sağolun. Esnaftan tanıdık arkadaş var malzeme fiyatına kaplıyor. Boyatıyo olsak hem değer kaybı olacaktı hemde içime sinmeyecekti. İyiki kaplatmışım. 

Bu arada jantları sipariş ettim kargolandı lastik olarakta michelin pilot sport 4 aldım. Yasaklardan sonra yaylarıda takıp tecrübe edeceğiz. Sağolsun burak arkadaşımız ilgilendi. 

@frknyldrm Sağolun. Esnaftan tanıdık arkadaş var malzeme fiyatına kaplıyor. Boyatıyo olsak hem değer kaybı olacaktı hemde içime sinmeyecekti. İyiki kaplatmışım. 

Bu arada jantları sipariş ettim kargolandı lastik olarakta michelin pilot sport 4 aldım. Yasaklardan sonra yaylarıda takıp tecrübe edeceğiz. Sağolsun burak arkadaşımız ilgilendi. 
İyimiş, iyi ki kaplatmışsınız dediğiniz gibi.

Hayırlı uğurlu olsun, fotoğraflarını bekliyoruz. Güle güle kullanın.  (y)

Malzemeyi unuttum 3 sene oldu kaplatalıda. İnternetten araştırmıştım o zaman oracalguard olabilir markası. Kaplatırken resimlerini atarım.
Tamamdır hocam  (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eski aracımın kaputunu eski kız arakadaşım çizdiğinden beri her araca ppf yada hiç olmazsa pvc folyo kaplatırım. Geçen de başıma buna benzer bir şey geldi folyo çöp oldu. Şimdi ön kaput sağ sol çamurluk kaplatacağım ne olur ne olmaz.  :D

Geçmiş olsun allah beterinden korusun. Film olması iyi olmuş

Eski aracımın kaputunu eski kız arakadaşım çizdiğinden beri her araca ppf yada hiç olmazsa pvc folyo kaplatırım. Geçen de başıma buna benzer bir şey geldi folyo çöp oldu. Şimdi ön kaput sağ sol çamurluk kaplatacağım ne olur ne olmaz.  :D
ahahaha güleceğim yoktu :)  Ateşle oynamayın çok dikkat edin 😂

hocam sormayın bende işlerin sakin olduğu bir gün aracı dükkanın kapısının önüne çektim gölge diye.. aluminyum profil satışı yaptığımız için normalde koymuyorum. Dükkandan malzeme alan bir müşterimiz 6 metre profili kamyonetine koyarken arkasına bakmadan bir güzel kaputun üzerinden kaydırarak koymuş. derin çizik astara doğru yaklaşmış kalmış.. o zamanlar garajım olmadığı ve güneşten araç her gün kavrulduğu için film kaplatmamıştım kaputta kemikleşirse diye. şimdi de şirket aracıyla gidip geliyoruz haftada bir gün biniyorum en fazla diye yaptırmadım sıkıntılı durum. Allah beterinden kazadan beladan korusun hepimizi . Geçmiş olsun

Geri
Üst Alt