Ekran "Welcome To Volkswagen" Yazısında Takılı Kaldı YARDIM

Netrodo

Üye
İsim
Ömer Kaan
Merhabalar, 

Bugün Ekranda R-Line Yazısı Eklemek İçin İşe Koyuldum Ancak Byte 17'de Gözüme Temalar Girdi Değişiyormu Diye Kontrol Ederken Ekran "Welcome To Volkswagen" Yazısında Kaldı. Arkada Radyo Çalıyor Sorun Yok Ancak "Welcome To Volkswagen" Yazısını Bir Türlü Gitmedi. Sizce Nasıl Giderebilirim? 

NOT: Kodlamaya başlamadan aracın yedeğini aldım.

@Netrodo r line logosu  byte  18 de üstteki değeri  06 yapman gerekli .byte 17 yi 01 yapıp denermisin .
Tamamdır hocam yarın tekrar indiğim zaman deneyeceğim çok büyük sorun olduğunu zannetmiyorum zaten en kötü yedeğim var

@Netrodo üst kutucuklardaki değerleri yapacaksınız .isterseniz team ile yaparız araca geçince 
Çok iyi olur hocam forumdaki bilgiler doğrultusunda kişiselleştirme açmıştım çıkmadan önce araya sıkıştırayım dedim aceleye geldi büyük ihtimalle bir şeyi yanlış yaptım 

Medyanin desteklemedigi bi logo kodu secerseniz oyle olur, değiştirince düzelir. 

Aynisi banada olmustu, kodlamayi geri aldim duzeldi. Hallolur sizinkide. Bu arada eger elm327 obd cihaziniz var ise carista diye bir program var,obd eleven benzeri ama daha basit ve az fonksiyon secenegi var. Ben android icin carkcli kullaniyorum google dan aratip buldum. Vcds ile degistirmekte zorlandigim seyi o programla rahat yaptim. Aklinizda olsun.

Medyanin desteklemedigi bi logo kodu secerseniz oyle olur, değiştirince düzelir. 
Anladım Cem hocam teşekkür ederim dediğim gibi aceleye geldi büyük ihtimalle yanlış kod girdim. Yarın yapmaya çalışacağım sonra sadece ESC Sport ile Ambiyans kalıyor ondan sonrada diğer arkadaşların araçlarına yardımcı olurum

@gembad Hex V2 var şu anda bende hocam yeni aldım @kralmali hocamdan. Ancak bunda biraz öğrenince diğerlerinede göz gezdireceğim merak ediyorum

Dip not : Developer mode açarsanız eğer istediğiniz an multimedia Developer menüsüne girip GTI-GTD-Rline-R-Bluemotion-Egolf gibi değiştirebilirsiniz. her seferinde kodlamaya gerek kalmıyor çok rahat oluyor :) Geri kapatmasıda 5 saniye sürüyor.

Dip not : Developer mode açarsanız eğer istediğiniz an multimedia Developer menüsüne girip GTI-GTD-Rline-R-Bluemotion-Egolf gibi değiştirebilirsiniz. her seferinde kodlamaya gerek kalmıyor çok rahat oluyor :) Geri kapatmasıda 5 saniye sürüyor.
Nereden açabilirim?

Geri
Üst Alt