Şok market 23-27 Nisan otomobil ürünleri

@AhmetCakmak Sağol Adminim Adaşım.

Yalnız sokağa çıkma yasağına denk getirmeselermiş iyi olur muş.

@Seastar76 İyi de bir gün kala sedece 23 nisan eklendi. 24 ve 25 Nisan 15 gündür yasaktı.

Afişte belirtilen lastiği almayı düşünen arkadaş varsa kesinlikle önermem Eagle Sport'u. Good Year markasına kanıp iyi lastiktir diye düşünmeyin. C4 aracımı ilk aldığımda üstünde bu lastikler vardı kuru zeminde bile kaydığı için değiştirmiştim , şimdiki aracımdada (Golf) bu lastikler mevcut , en kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
metal sibop kapağı aldım .Bir tanesi tam oturmadı. Siboptan olabilir diye diğerleriyle  denedim. Değilmiş. Yerine diğer bir kapakla değişim yaptılar.

@Terms ben de onu diyorum ya, Şok ne bilsin adamın 1 gün kala yasaklayacağını. afişi hazırlamış 23üne göre(ki kısıtlama da olsa marketler çalışıyor)

metal sibop kapağı aldım .Bir tanesi tam oturmadı. Siboptan olabilir diye diğerleriyle  denedim. Değilmiş. Yerine diğer bir kapakla değişim yaptılar.
Belki hissedilir olmaz ama metal sibop kapakları balansı bozabilir.

Eğer titreşim hissederseniz ve metal sibop kapağı kullanmak istiyorsanız, üzerine takılı şekilde balans ayarı yaptırın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Süpürgeye bakıyım bi a101 den sinbo almıştım 4 yıl kullandım geçen bozuldu 

Süpürge ve Kablosuz sarj standını almış bulunuyorum.. süpürgeyi kullanmadan önce vakumuna baktım onda sonra koltuklarda denedim . Gayet güzel çekiyor. Fiyatına göre işlevi gayet yeterli hatta fazla bile diyebilirim .. kablosuz sarj standı testinide yaptım. 12w ipad adaptörü ile yaptığım denemede 1dk 10 saniye civarında %1 sarj dolumu gerçekleştiriyor. Daha önce kullandığım samsung sarj standından daha hızlı

5fca5354361d58f0722a16a069e329e2.jpg

53c4f664c666a908ce75d04f358a2f34.jpg

f97082efb12dc40420d4cc2fe7b33c6e.jpg

e5b278d6c753ca7658cf9c4ca0f8e398.jpg

Geri
Üst Alt