Kodlama İçin Gerekli Malzemeler

@Netrodo 20.4 olani alsanizda 21.3 calisacak yani 😁

Anlatamadim bi türlü sanki ama kablonun versiyonu diye bişey yok 😅 Kablodaki FW'in hangi Vcds versiyonu ile calisabilir oldugu diye bisey var. Kablo 1.96 Fw ile gelir ve o da su an için guncel olan 21.3 e kadar hepsiyle çalışır.
V2 Yazan Buldum Ancak Ne Kadar Güvenilir Bilmiyorum 😄

0155AA58-1852-4023-9EBA-E7D56525F158.jpeg

@Netrodo Burdaki V2 sadece kasasinda kablo ayrılabilir tasarim ve yeni bi board tasarimi, aslinda fonksiyon olarak eski tip, Atmel islemcili yani.

Yeni olandan almak istiyorsaniz RealHexV2 yazanlrdan Arm işlemcili almaniz lazim.

@Netrodo Burdaki V2 sadece kasasinda kablo ayrılabilir tasarim ve yeni bi board tasarimi, aslinda fonksiyon olarak eski tip, Atmel islemcili yani.

Yeni olandan almak istiyorsaniz RealHexV2 yazanlrdan Arm işlemcili almaniz lazim.
Çok Büyük Performans Farkı Varmıdır Sizce? İki Katı Fiyat Çünkü

Çok Büyük Performans Farkı Varmıdır Sizce? İki Katı Fiyat Çünkü
Çok büyüğü bırakın, performans farkı olduğunu bile düşünmüyorum.

Performansı sizin PC belirler. Kablo ya destekliyordur ya da desteklemiyordur.

Arkadaşlar Tamamdır Sorun Çözüldü. @kralmali'ndan Hex V2 Temin Ettim. Sizin Yardımlarınızla Kullanmayı Öğrendikten Sonra Bölgem Civarı Destek Sağlarım Bende. Bilgi Yayıldıkça Güzeldir 👍

Çok büyüğü bırakın, performans farkı olduğunu bile düşünmüyorum.

Performansı sizin PC belirler. Kablo ya destekliyordur ya da desteklemiyordur.
Ben Hem İleri Dönük Olarak Hemde Çip Kalitesi Olarak Hex V2 Tercih Ettim Çünkü Sadece Kendi Aracım İçin Değil Gruptaki Diğer Araçlar İçinde Aldım 

Geri
Üst Alt