Logo Kamera Çalışmıyor. Yardım.

Ekli dosyayı görüntüle 64385Ekli dosyayı görüntüle 64386
Arka kablo tamam kodlama tamam ama siyah ekran var görüntü gelmiyor (kodlama yaparken bir hata veriyor ) kodlama mı hatalı yapıldı acaba
Hocam aynı hatayı bende almıştım. Geri vitese bağlanan tetik kablosunda çıkmıştı benim sorunum. Kameranın tetik kablosu içerden kırıldığı için geri vitese taktığımda tetiklemiyordu , Kameranın tetik kablosunu yenilediğimde sorun çözülmüştü bende.

Kodlama da sıkıntı yok, zaten sadece bir tane tiki işaretliyorsunuz. Cihaz kamerayı algılamamış algılamadığı için ilk seferde yukardaki hatayı veriyor. Ya pinleri yanlış taktınız ya da pinler tam yerine oturmadı. Veri vites bağlantısını ve +12 v bağlantısını yaptınız mı?
+12 yaptım sürekli elektrik var kamera geri taktığımda açılıyor çalışmasında herhangi bir sıkıntı yok görüntü gelmiyor -pinleri tekrar kontrol edecem

Hocam aynı hatayı bende almıştım. Geri vitese bağlanan tetik kablosunda çıkmıştı benim sorunum. Kameranın tetik kablosu içerden kırıldığı için geri vitese taktığımda tetiklemiyordu , Kameranın tetik kablosunu yenilediğimde sorun çözülmüştü bende.
tetik kablosu teybin arkasına gelen kırmızı boşta olan kablo mu yoksa kameranın içinde mi tam olarak nerede

+12 yaptım sürekli elektrik var kamera geri taktığımda açılıyor çalışmasında herhangi bir sıkıntı yok görüntü gelmiyor -pinleri tekrar kontrol edecem
aracı geri vitesten çıkardığınız zaman logo hemen kapanıyor mu yoksa yaklaşık on saniye sonra mı kapanıyor

tetik kablosu teybin arkasına gelen kırmızı boşta olan kablo mu yoksa kameranın içinde mi tam olarak nerede
Bagajda kameradan çıkan mavi bir kablo olması lazım , geri vitese taktığınızda tetik alması için onu geri vites kablosuna bağlamanız gerekiyor.
1678100357995.png

Ben montajını yaparken fotoğraflar çekmiştim belki işinize yarar.

Bagajda kameradan çıkan mavi bir kablo olması lazım , geri vitese taktığınızda tetik alması için onu geri vites kablosuna bağlamanız gerekiyor.
Ekli dosyayı görüntüle 64418

[/URL]
Ben montajını yaparken fotoğraflar çekmiştim belki işinize yarar.
kodlama yapan kişi role takıldı mı diye sordu yok dedim çinden gelen takanlar böyle bir sorun ile karşılaşmamış

Geri
Üst Alt