1.6 TDİ Sarı Yay İşareti Arızası Hk.

Srkng5

Üye
İsim
Serkan
Araç
Golf MK7 1.6 TDI
Merhaba Arkadaşlar,

Aracımda son zamanlarda sarı yay işareti yakmaya başladı aslında öncelerden de yakıyordu fakat kontağı kapatıp açınca düzeliyordu. Son günlerde sürekli yakmaya başladı bende servisin yolunu tuttum. 

İlgili arızanın yakıt besleme ünitesinden kaynaklandığını ve değişim yapılması gerektiğini ilettiler. Bende değiştirdim. Yalnız fiyatlar normal midir?  Sizin tecrübelerinize istinaden bu konuyu açtırdım?

aracım düzeldi. Lakin Kafama takılan bazı fatura kalemleri var  %25 zubizu indirimi olmasına rağmen Sizce ödediğim faturam normal mi ? Geri dönüşlerinizi bekliyor olacağım şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Saygılarımla    

gökmen fatura jpeg.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
O zaman tamam hocam.,

Far ampülü sökme-takma dediği şey aslında farı sökme-takma ücreti hocam., o işlemi faturaya eklerler hocam, oradaki yanlış ifade ampül sökme-takma değil far sökme-takma olmalıydı., yazım hatası yaptıkları için insan yanılgıya düşüyor., zubizu yu %25 yapmışlar., araç 7 yaşını doldurmadı mı..? araç 7 yaşını doldurduğu zaman (trafiğe çıkış tarihinden itibaren) zubizu indirimi %30 uygulanır..

Yakıt aldığınız yeri değiştirin pompa arızası bu zamana kadar pek rastlamadık..
Far sökme takma değil hocam

dikkat ederseniz faturada plaka ampülü sökme takma da var ve ampülleri 

t10 ve h15

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

@forzaGilles Trafiğe çıkış tarihi 14/07/2014 olarak gözüküyor. Sanırım bu yüzden %25 olarak indirim uygulandı. Yakıtı shell dışında hiçbir yerden almıyorum.     

Upvote 0
2014 model araçlar pompa arızası vermeye başladı. Çok duyuyorum bu ara bu mevzuyu. Demekki ömürleri tamamlanmak üzere.
Geçmiş olsun.

Upvote 0
Merhaba Arkadaşlar,

Aracımda son zamanlarda sarı yay işareti yakmaya başladı aslında öncelerden de yakıyordu fakat kontağı kapatıp açınca düzeliyordu. Son günlerde sürekli yakmaya başladı bende servisin yolunu tuttum.

İlgili arızanın yakıt besleme ünitesinden kaynaklandığını ve değişim yapılması gerektiğini ilettiler. Bende değiştirdim. Yalnız fiyatlar normal midir? Sizin tecrübelerinize istinaden bu konuyu açtırdım?

aracım düzeldi. Lakin Kafama takılan bazı fatura kalemleri var %25 zubizu indirimi olmasına rağmen Sizce ödediğim faturam normal mi ? Geri dönüşlerinizi bekliyor olacağım şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Saygılarımla

Ekli dosyayı görüntüle 45666
Aynı arıza benim aracimdada var hangi serviste yaptırdınız acaba konyadami.

Upvote 0
Merhaba Arkadaşlar,

İlgili arızanın yakıt besleme ünitesinden kaynaklandığını ve değişim yapılması gerektiğini ilettiler. Bende değiştirdim. Yalnız fiyatlar normal midir? Sizin tecrübelerinize istinaden bu konuyu açtırdım?

aracım düzeldi. Lakin Kafama takılan bazı fatura kalemleri var %25 zubizu indirimi olmasına rağmen Sizce ödediğim faturam normal mi ? Geri dönüşlerinizi bekliyor olacağım şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Saygılarımla

Ekli dosyayı görüntüle 45666
S.a kardeşim bu arizayi servitemi yaptırdın

Upvote 0

Geri
Üst Alt