2015 Highline Far Tavsiyesi

Selam arkadaslar benim arac 2012 golf 7 higline ilk cikan golf7 lerden,  tayvan mali cift j farlarlardan  taktirmak mantiklimi ? aydinlatma daha iyi olurmu ?  Ne yapayim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mardan1978 farları değiştirmekten çok elden geçirmek daha mantıklı sanki .far temizliği ampul deisimi gibi .

Ukoled firmasi soket degisimi dahil  4000tl  fiyat teklifi verdi ampuller stark m8  D2S takacak

Osram Ledriving akşam vardiyası.Önümde halojen+kenar ledi yanan megane vardı.Belki görüntülerde net anlaşılmayabilir ama görüş farkı gayet iyi
https://1drv.ms/v/s!AgL4HeNvn8MNkwlLnOMH9KljMSYD
En sevdiğim isik renk tonu 4300-4500k sanirim ne beyaz ne sari

Öndeki arac olmasa daha guzel olurdu aydinlatma mesafesi

Birde sanki far ayari biraz yuksek gibi geldi yolun yanindaki far cizgisinden

Gule gule kullan cillop gibi

Osram Ledriving akşam vardiyası.Önümde halojen+kenar ledi yanan megane vardı.Belki görüntülerde net anlaşılmayabilir ama görüş farkı gayet iyi
megan farı yerine audi ,bmv  gibi orijinal ledli bir araçla kıyaslama yapabilsek belki daha iyi fikir verecek megan farı sadece göstermelik kendine hayrı yok benim normal bi-xenon farlardan sonra kuzenin megane binince önümü göremiyorum gibi geliyor bana :)

Edit : videoyu tekrar dikkatli inceleyince fark ettim arkadan öndeki araç ile olan mesafe pürüzsüz ve net gayet güzel gibi bence

İnanır mısınız bugün yolculuk anında göz yoruyor mu, @HONEY Bülent Hocamın da yazdığı gibi renk tonu diğer araçlara göre nasıl diye soracaktım. 

Tesadüf oldu. Güzel görünüyor.

Daha fazla daha fazla video lutfen :)  

Ayrıca siyah ve krom arasında verdiğiniz karardaki memnuniyetiniz devam ediyor mu? 

En sevdiğim isik renk tonu 4300-4500k sanirim ne beyaz ne sari

Öndeki arac olmasa daha guzel olurdu aydinlatma mesafesi

Birde sanki far ayari biraz yuksek gibi geldi yolun yanindaki far cizgisinden

Gule gule kullan cillop gibi
Pazar günü muhtemelen 1700km kadar yol yapacağım.O zaman daha iyi anlaşılır abi.Öndeki araç benim halojenle karşılaştırabilmem için iyi fırsattı.Tonu karşı tarafı hiç yormuyor bence.Bu arada stek dyno lite attım daha iyi oldu :) .

megan farı yerine audi ,bmv  gibi orijinal ledli bir araçla kıyaslama yapabilsek belki daha iyi fikir verecek megan farı sadece göstermelik kendine hayrı yok benim normal bi-xenon farlardan sonra kuzenin megane binince önümü göremiyorum gibi geliyor bana [emoji4]

Edit : videoyu tekrar dikkatli inceleyince fark ettim arkadan öndeki araç ile olan mesafe pürüzsüz ve net gayet güzel gibi bence
Öndekinin de görüşü açısını arttırmış gibi :)

İnanır mısınız bugün yolculuk anında göz yoruyor mu, [mention=11839]HONEY[/mention] Bülent Hocamın da yazdığı gibi renk tonu diğer araçlara göre nasıl diye soracaktım. 
Tesadüf oldu. Güzel görünüyor.
Daha fazla daha fazla video lutfen[emoji4] 
Ayrıca siyah ve krom arasında verdiğiniz karardaki memnuniyetiniz devam ediyor mu? 
Bahsetmekten yorulmayacağım bu aracı ilk aldığımda ilk olarak böyle bir dönüşüm yapmalıymışım.Halojenle uykum geliyordu artık karanlıkta kullanımda çünkü görebilmek için daha çok kasıyordum kendimi.Şimdi daha belirgin ve göz yorgunluğum azaldı.
Siyah konusunda da her geçen gün iyi ki diyorum zira siyah araçta iyi oluyor kırmızı araçta çok daha güzel görüneceğini düşünüyorum.En büyük yanlışım ayna ledlerini osram chrome alarak yapmışım :) neden dark almadım diye sinirleniyorum bazen.sırıtmıyor ama takığım işte

@mufayu hocam gece videosunu çekip atarsanız daha bilgilendirici olur..

Geri
Üst Alt