Araç Alımı Konusunda Yardım

Tramer ne kadar peki? far ve tamponun trameri az tutmamıştır yetkilide. kafanızda şüphe oluşturmak istemem araç gerçekten çok güzel ama trameri ikinci elde her zaman sıkıntı oluyor.

pazarlıksız demiş ama bence kesin alıcı olduğunuzu gösterip belki bi tık indirebilirsiniz.

herkese tsk ederim 2 inci arac  otopark cikisi mantara vurdugu icin tampon kirilmis  oda far ayagini kirdigi icin tampon ve far degisimi serviste kayitli sekilde yapilmis yani serviste ispatlayabilirim dedi arkadas 

@Tsigolf merhaba 3. favori ilan benim aracım bir an tuhaf oldum görünce. guruptan birine gitmeside beni ayrıca mutlu eder. düşünürseniz arayın konuşalım aracı gurupta bilenler vardır. yorum yaparlar.

@ahmet306 servis yapimi faturali tampon far degisimi farda einde satan kisinin resminide atti bana sarece ayagi kirildigi icin degismis sifir far aslinda iste servisler malum kaskolu dustumu yapistiriyor hemen onemsiz bi ayagi kirilmis degismis servis tampin farı kastığı icin

Ahmet'in araç ( 3.araç ) ünlü ve özel bir detailingcide özenle temizlendi. her yıkama özel şampuanlarla yapılıyor. üstünde çok fazla sonradan ekleme donanımda yok bildiğim kadarıyla. En önemli opsiyonları fabrikasyon. Retrofit çokta kolay bir şey değil arkadaşlar.

1.4 -1.5 eğer act yoksa çok önemli değil bence. 

2. araçta yeni nesil 1.5 TSI motor var. Diğerlerine yönelmezdim ben.

Ayrıca çok fazla retrofit demek, aracın sağıyla soluyla çok fazla oynamış, orası burası trimleri sökülüp takılmış demek. 

2. araçta yeni nesil 1.5 TSI motor var. Diğerlerine yönelmezdim ben.

Ayrıca çok fazla retrofit demek, aracın sağıyla soluyla çok fazla oynamış, orası burası trimleri sökülüp takılmış demek. 
sende haklisin aslinda dostum bende trim sesi hastasiyim aracin biyeri sökülmedende islem yapilmiyor tabi ama insaninda ici gidiyor 

Ben olayım 310 bandına kadar çıkmışken dizel highline golf alırım km düşük olanlardan 

Bence golf 8 life bakılır, 2019 model golf 7.5 araca 290 bin vermek pek mantıklı gelmedi. Pazarlık için aramayın diyebiliyor, anlamadım

Bence 2. ve 3. araçlar güzel

2. araç yeni nesil motora sahip ve donanım olarak dolu bir araba

3. araç çok dolu ve çok  temiz

Tercih ederken aksesuarları sizin için ne kadar önemli. Aracı uzun süre  kullanirim dersen 2 nolu araç daha mantikli. Kisa süre  kullanirim araçta hersey olsun dersen 3 nolu araç  derim

Hangisine karar verirsen hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
ayrıca ekleme yapmak istiyorum, o fiyatlara şahsen d sınıfı araç bakarım

@aydin tsk ederim bakiyrum bende degerlendiriyorum araclari butcede iste onemli bir mitr indirim yapani alicam mecburen

degerli dostlar arkadaslar kafamda 3 arac var kararsiz kaldim yardimlarinizi fikirlerinizi bekliyorum tavsiyeniz nedir 

Not  olarak sunu dicem hepsiyle aynı rakama anlastım sayilir sadece tercih olarak yardimlarinizi bekliyorum

1 arac : 901152059 ilan nosu

2 arac :915991992 ilan nosu

3 arac : 912827318 ilan nosu

ialanlarin linkini kopyalayamadim cepten beceremedim daha dogrusu  kusura bakmayin dostlar 
ikinci araç yanlış sıraya bakmadıysam beyaz olan resmen bedava!!!!

Geri
Üst Alt