Jump to content

Medya Ekranı Görünüm Değiştirme

aryildiz
 Paylaş

Recommended Posts

20210331_144501.thumb.jpg.8d151c01da82c9dadfd363dde6978d63.jpgTiguan aracımda arabanın gizli özelliklerini katıştırırken hızlı arama ekranı ile menü dizilişini değiştirmişim. 6 kişi vardı hızlı arama ekranında 4'e düştü. Menü ekranı matris şeklindeyken şimdi tek sıralı bir düzen oldu. Hangi ayardan yaptığımı bilmiyorum. Bilen bir arkadaş varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim

20210331_144453.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
15 dakika önce, Terms yazdı:

Biraz küçültsek ölçüleri.
Nasıl lsa her şey yapılıyor neredeyse.

Evet 16:9 Gibi Ölçüler Olur Öyle Olabilir Ama Bence Kendisindeki Menü Zaten Güzel. Kimse Uğraşmaz Bence

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Menu tusuna 15sn civarinda basinca bir test menusu aciliyor bende, HMI skin change kisminda 3 ayri skin gorunuyor ama 2 tanesi ise yariyor birinde menuye basinca cikan secenekler altli ustlu oluyor birinde lineer sekilde cikiyor. Bir deneyin belki isinize yarar.

tarihinde gembad tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

45 dakika önce, tuncer_2632 yazdı:

@CemK Aynen bende de 3 tane skin çıkıyor. Vagcomla kodlayarak karbon yapmak istedim teybe restart çektim açılış ekranında kaldı ekran. Sonra vagcomla eskiye döndürdüm düzeldi ama karbon yapamıyorum. 840C delpi ünite

Bendede o sorun vardı dün yapmıştım 2 sine tıkladım hiçbişey değişmedi sonra tekrar deneyince takılı kalmıştı eskiye alınca düzeldi. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, CemK yazdı:

@gembad ekran açıksa ordan da yapiliyo aynen, zaten o menude unite destekliyosa iki skin gelir, desteklemeyenlerde tek geldiğide oluyo. Onlarda da bazen kodlama ile degistirilebiliyo, mesela 846 Kodlu unite.

20210321_145457.thumb.jpg.96c200a097d6b7051626b133e97b6bc9.jpg

Cem hocam
Telefon hızlı arama 4 yerine 6 olsa güzel olurdu.

Benim aracın orjinali bunda olur mu 6 mesela?

Trk75 bunu beğendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Select

5F - Infarmation ELectr.

Coding / Long Coding

NOT:

BYTE 17 - TEYP EKRANI MENÜSÜNÜ DEĞİŞTİRİR

BYTE 18 -  AÇILIŞ LOGOSU DEĞİŞTİRME 

(00000110) R-Line logo
(00000011) GTI Logo

Burda işinize yarayacak olan kısım BYTE 17- deki kodlamaları karıştırmışsınız. Orijinal olanı hatırlamıyorum fakat R-Line olanı seçmeniz gerekiyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, CemK yazdı:

@tuncer_2632 Karbon arka plan 2xx yazilimli 846'larda gördüm sadece, eski bir yazilim secenegi az ama GolfR yapinca arka plan karbon görünümlü oluyordu, daha yeni olan cihazlarda karbon gormedim.

bana ilk cihaz geldiğinde karbondu arka plan sonra crackte problem vardı tekrar crack yapınca bir daha gelmedi karbon 840c den bahsediyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...