Katlanır Ayna > Orjinal > Çin Malı Hk.

o da işçilik ile 3500[emoji14]
yansın geceler,yapıştır

Kaliteli orjınalle yakın bulursanız buraya yazarak arayanlarada rehper olmus olursunuz 

Kaliteli orjınalle yakın bulursanız buraya yazarak arayanlarada rehper olmus olursunuz 

Çin/taiwan olan ürünler şimdiye kadar edindiğim bilgi, hepsi aynı ve fark olmadığı yönünde, sadece kapı ayar tuşu var/yok.  

Ayar tuşu olmadan da kumanda dan kapama/açılma sorunu yok.

Tecrübe edinen diğer arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Hsahin kiminde sağ ayna aşağı inmiyor kiminde gövdesi döküm değil plastik çinin iyisi var kötüsü var şimdi tercih sizin
Yeni bir bilgi teşekkürler.

Gövde kısmı hepsinde metal gözüküyor, sağ aynayı aşağı inip-inmediğini ayrıca sormamız gerekiyor o zaman

Ayrıca sol ayna orjinalde ışıkta kararma özelliği var, çin/taiwan da bu özellik oluyor mu?  bu konuda net cevap alamdım.

Yeni bir bilgi teşekkürler.
Gövde kısmı hepsinde metal gözüküyor, sağ aynayı aşağı inip-inmediğini ayrıca sormamız gerekiyor o zaman
Ayrıca sol ayna orjinalde ışıkta kararma özelliği var, çin/taiwan da bu özellik oluyor mu?  bu konuda net cevap alamdım.
Benim iade ettigim cin mali govde plastikti montaj ayagi sadece dokum fotolarda belki onu görmüşsünüzdür

Gönderileceği belirtilen ürün.

5D168877-4BFE-4657-8529-4A792948179B.jpeg

@golfmk7fan 1.399 tl olmuş.

ilgili kişi altında led olduğu ve ayrıca kararan olduğu belirtti.

sadece tuş yok.

Özelden yazayım

ayrıca yeni gelen fotoğraflar 

Ekli dosyayı görüntüle 45109

Yeni bir şey daha öğrendim,

ilgili firmanın telefon yüz yüze görüşme hattı yokmuş ve sadece whatsapp üzerinde sipariş alıyorlar. mış

yer Kayseri -  ing.50 bin takipçisi olan bir yer 

ayrıca elden satış da yok. muş

?? 

Yeni bir şey daha öğrendim,

ilgili firmanın telefon yüz yüze görüşme hattı yokmuş ve sadece whatsapp üzerinde sipariş alıyorlar. mış

yer Kayseri -  ing.50 bin takipçisi olan bir yer 

ayrıca elden satış da yok. muş

?? 
hocam dikkat edin derim :)  fotoğrafı gönderilen ürün yerine memnun kalınmayan ürün yollanırsa muhatap bulmanız zor olabilir. 

Geri
Üst Alt