Katlanır Ayna > Orjinal > Çin Malı Hk.

[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent Bey, bende ürünlerde genelde orijinal taraftarıyım, fiyat/performans durumu var.
Çok ihtiyaç parçası değil fakat, B8 in aynasını elle kapatmada olmuyor[emoji14] 
Bey demezseniz sevinirim

Cok sart bir parca degil tokatlayarak kapatmaya devam edin

Ben gaza geldim aldim

Ama passat a da yakisir katlanir

Bey demezseniz sevinirim
Cok sart bir parca degil tokatlayarak kapatmaya devam edin
Ben gaza geldim aldim

Ama passat a da yakisir katlanir
Eyvallah kardeşim,

son cümleye kadar iyi gitti, 3000tl cepte kaldı dedim..

sonrasında yaptırmaya devam gibi oldu. :D

Passat katlanır aynasız olmamalı yaptırın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bende @zulalyolabiden almıştım 3 gün önce montajını yaptık orjinal oem ürün kaliteli gövdesi al. döküm. Tavsiye ederim

yetkili servis 2800tl kampanyası mart sonuna kadar devam ediyor bildiğim kadarıyla.

Ben 2016’da aliexprestten almıştım hala sorunsuz kullanıyorum. O zamanlar vergi olayı yoktu çok uyguna gelmişti şimdi nasıldır oralardan getirtmek bilmiyorum.

Konuyla alakalı bir sorum olacak orjinal aynam katlanırken gacırtı yapıyor buna bir çözüm öneriniz var mıdır?

@caglar_61 yaylı bölümde sürtünme yapıyor olabilir, toz tutmaması için silikon sprey  kullanabilirsiniz.

[mention=11839]HONEY[/mention] [mention=5861]oktay__87[/mention] [mention=16324]frknyldrm[/mention] [mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] [mention=5983]tuncer_2632[/mention] [mention=19510]mufayu[/mention] [mention=1375]erkan163[/mention] [mention=15119]GodThread[/mention] 
Günaydın,
Servisten 3.500 tl fiyat bilgisi geldi.  Şuan içinde 3.500tl vermek bütçemi zorlayacak. 

Çin ürünü de 1.750tl.
Karıştı kafalar [emoji20]

Passat a 3.kalite mal takmazdim sahsen

Butcede orjinale yetmiyorsa

Bosverr ustad elle tokatlamaya devam et

Geri
Üst Alt