Golf 7 Highline / Bi xenon fardan , J ledlere geçiş

doğrudur aynı fiyat,chrome var ama ben dark bekliyorum.

Herkese iyi forumlar oncelikle , 2015 haziran sonrasi golf 7 highline aracimin orjinal bi xenon farlarini pek begenmedigim için , j kayar ledli ( kirmizi gti seritli ) farlara gecis yapacagim , soket farkliligindan dolayi bir kaç sorun var fakat meetgarage halledecek , benim merak ettiğim , orjinal farlarimin aydinlatmasi yeterli benim için , j far lara gectigimde nasıl bir fark olur ? , ondeki araclara gore mercegin ayarlanmasi olmayacak j farlarda onu biliyorum , Benim merak ettiğim bi xenondan j ledlere gecen birileri varsa , aydinlatma konusunda ne gibi farklar görebilirim , Bir de kisa başka bir sorum daha var , ben sisleri yakiyorum üstünde bir yone donerken , direksiyonu cevirdigim yonü aydinlatiyor , bu viraj aydinlatmasini sis farim mi yapiyor yoksa bi xenon farlar mi ? , Yardimci olursaniz çok sevinirim . İyi forumlar , J kayar led ön far kullanicilarin yorumlari.
orjinal aydinlatmani cok ararsin kardesim eski aydinlatmani alamazsin bu garanti 

@Tsigolf alir alir guzel bi osram la alir guzel aydinlatma neden almasinki. 
Osram da olsa mantiken orjinal ekipman bi-xenon farlardan daha iyi aydınlatma sağlaması biraz zor.,  bir kere led e geçince sürüş koşullarına göre değişen otomatik far mesafe-yükseklik ayarını kaybetmiş oluyor.

Osram da olsa mantiken orjinal ekipman bi-xenon farlardan daha iyi aydınlatma sağlaması biraz zor.,  bir kere led e geçince sürüş koşullarına göre değişen otomatik far mesafe-yükseklik ayarını kaybetmiş oluyor.
hocam yanlislik var heralde bende alamaz dedim ama nasil olmus anlamadim orninalin yerini tutmaz tutmuyor kendimde biliyorum

@forzaGilles kaliteden bahsetmiyorum kalite zaten tartışılmaz.malzeme kalitesi vs vs  Orjinal her zaman orjinaldir asla kıyaslama yapmam bende her zaman orjinalciyimdir sadece naçizane fikrim.aydinlatmadir.2015 yılı aracın bugünkü replik a osram.j farlarla gayet basarili ayditlatma alirssin die dusunuyorum.orjinal her zaman orjinal dir.ama kaliteli ampulle iyi bi  balast ile guzek aydinlatma aliri düşüncesindeyim.

Herkesin düşüncesine saygılıyım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=520]forzaGilles[/mention] kaliteden bahsetmiyorum kalite zaten tartışılmaz.malzeme kalitesi vs vs  Orjinal her zaman orjinaldir asla kıyaslama yapmam bende her zaman orjinalciyimdir sadece naçizane fikrim.aydinlatmadir.2015 yılı aracın bugünkü replik a osram.j farlarla gayet basarili ayditlatma alirssin die dusunuyorum.orjinal her zaman orjinal dir.ama kaliteli ampulle iyi bi  balast ile guzek aydinlatma aliri düşüncesindeyim.
Herkesin düşüncesine saygılıyım.
Arkadaşlar size Osram Golf VII far yol testi için aşağıdaki videoyu göstermek istiyorum.Gece testinde oldukça başarılı bir performans veriyor.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt