Golf 7.5 App-Connect / Amblem Geri Dönüş Kamera / Sürüş Modu / + R Tampon

@agacmalzeme Hocam şu an araştırma aşamasındayız, eğer bir gelişme olursa tekrardan bir konuşalım.

Ben enderde panoda kalibrasyon yaptım yarım saat durmadı devre dışı kaldı. Yazılımsal sorun olabilir eğer çözüm olursa sizi yönlendiririm.

Siz necati usta da yapmıştınız o ne diyor bu konu hakkında ?

@GodThread Konyadaki acc yi aktive eden muhammed arkadaşımızda bir baksın dedi uzaktan bağlanıp. Haftaya bi müsaitlik olursa baktırmayı düşünüyorum. İnternettede çok araştırdım sorunla ilgili hiç konu yok.

@agacmalzeme Hocam sorun yok aktivasyon yaptırdığınız yer varsa o düzeltsin ben enderde yaptırdım ama parçaları kendim götürdüğüm için bir şey yapamıyor malesef :( Sağolsun forumdan abiler uğraşıyor çözmeye çalışıyor. En az 6-7 defa uçtu benimde zaten 3 hafta doğru takılamayan radar ile uçup uçup durdu. Sonra radarı düzgün taktık kalibrasyon yaptık gene uçtu :(   Gw değiştircem sürüş modundan dolayı o değişirken acc ye de farklı yöntemler ile deneyip bakıcaz. 

@GodThread forumda yazmıştım bu Ali delen denen adam benim gw söküp yerine 5q0 gw takmıştı adamdan zor bela bir 3q gw aldım onu taktırıp Necati ustada birde onunla deneyelim diyordum.

Teşekkürler abi , senin arabayı gözlemeye devam ediyorum  :D  @HONEY

Daha güzelleri sizin olsun @futwrf  :)

Teşekkürler hocam zamanla oda olur inşallah :)  Kişiselleştirme 4 sürücü profilinden oluşuyor , göstergede yazdığınız isim gözüküyor, ayarlar kumandaya kayıt oluyor ama hava civa bir etkisi yok elektrikli koltuk vs olsaydı her sürücüde ayarı değiştirebilirdi. Talisman varken bende Kendi profilimde koltuk ayarım, renk seçeneğim, kadran seçimim kayıtlıydı. @omurkadir

Teşekkürler abi daha güzel şeyler yapıp güzel vakitler geçireceğizz :)   :masallah:  @driver_can

Teşekkür ediyorum @mufayu @frknyldrm

Teşekkürler muayeneye giderken dijonları taktım duruyor sapa sağlam aklımdasınız :D  @GodThread

10.3.4 Iphone 5 kullanıyorum , 3uTools programından Jailbreak yaptım 2 dakikada oluyor @Golftdi :)  

@agacmalzeme Radar kalibrasyonunun GW ile alakalı olması çok zor ihtimal. Bu ara siz dahil benim bildiğim 5 kişide aynı sorun var. Üstad'larla bakiyoruz, bikaç ihtimali deniyoruz bakalım nasıl bi sonuç çıkacak :)

@Golfaad Dijonlar önemli :) Gerçi lapiz bluedaki Jurvaları görünce bi içim gidiyor satanda var :)

@CemK @agacmalzeme Şu an da herkes bu acc kalibrasyon kaçırma konusunda seferber olmuş durumda :) İyi haberleri duyucaz inşallah aslında konuda açmak gerek foruma bu durumla alakalı bilgi paylaşımı olur çözüm bulunabilir belki forumda sponsor ve bu işi yapanlar var.

Geri
Üst Alt