Replika J far (stark 360)

Değerli dostlar bugün farların montajı tamamlandı. İlk izlenimim gayet olumlu. Sislere de niken ledler takıldı. Muayene benim için de önemli aracımın sürekli sökülüp takılmasını istemem. Yağışta highline aracı olan arkadaşım orjinal olsa bile beyaz ışık daha fazla yaptığından görüşün düştüğünü söyledi. Far ayarı yapıldı biraz dolaştım kimse selektör yapmadı. Bir kaç resim paylaşmam gerekirse

20210306_181442.jpg

20210306_205010.jpg

20210306_204959.jpg

Screenshot_20210306-201857_Instagram.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

maşallah hayırlı olsun,yakmış güzel olmuş.Ben hala osram bekliyorum,kriz sebebi

@Aliyano62 hocam farları bir elektrikciye taktırdım ilk önce biri aşağı biri yukarı bakıyordu. Sonra farların üzerinde ayar yapılan kısımdan düzeltildi. Usta farı takarkan tampon cizgilerini tutturmaya özen gösterdi sagolsun ve tamponu tamamen almadan bunu yaptı

Şu zamana kadar farlardan memnun musunuz? Görüş çok düştü mü? Bide montaj yapılırken tampon tamamen mi aşağı iniyor?

Hayırlı olsun. Orjinal j ile aynı renk mi ledleri yoksa az da olsa ton farkı varmıdır j lerde hocam

Çok güzel olmuş abi arabanın  görünüşünü çok değiştiriyor  bende  taktıracam inş.

@Netrodo tamamen inmesine gerek yok çamurluk tarafi sökülmesi yeter li hafif kastirarak sokulup montajını yaptırabilirsiniz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt