Bujiler Geldi Bir Gariplik Mi Var?

@golfcu91 Gerçekten uygun gibi duruyor. bir yedek parça sitesinde en ucuz 324tl ye bulmuştum ben.

@samet602 valla hocam 2 kez aveki aradım 2 müşteri danışmanida aynı fiyatı verdi model ve motor cinsine göre değişiyor sanırım 

ben de az önce fiyat aldım Kayseri'den, işçilikler dahil:

Buji 487.5 TL

Fren hidroliği 201.75 TL

4 buji indirimsiz işçiliksiz fiyatı 544 TL

Moderatör tarafında düzenlendi:
@SB1907_23 Serkan bey, ben özellikle belirttiğim halde "Benim araca eko seri hiç bir ürün önermeyin, kullanmayın" diye. Polen filtresini eko seri takmışlar.

@SB1907_23 Serkan bey, ben özellikle belirttiğim halde "Benim araca eko seri hiç bir ürün önermeyin, kullanmayın" diye. Polen filtresini eko seri takmışlar.
dün değişim için servise gittim ve bu konuyu danışmana ilettim. Kendisi çok bilgili birisiydi, "eko!!!, üstünde ne varsa aynısını takarlar" dedi : )))

ama ustalar öyle yapmışlar, üstünden çıkanlarla yeni takılanlar aynı kodlu.

Photo 16.03.2021 08 36 31.jpg

dün değişim için servise gittim ve bu konuyu danışmana ilettim. Kendisi çok bilgili birisiydi, "eko!!!, üstünde ne varsa aynısını takarlar" dedi : )))
hayırlı olsun.

Ben hep aynı servise bakım yaptırdım. O zaman demek oluyorki 

ya üzerinde ne varsa aynısı lafı yalan, yada fabrika eko seri takmış polen filtresini benim araca demektir.

Bujileri değiştim fırsat bulup sonunda üstünden çıkanlara daha 10k olmadı lakin bujilerin iç kısmı bazıları siyahlasmis bazıları hala beyaz ne demektir bu 

IMG_20210321_162103.jpg

hayırlı olsun.

Ben hep aynı servise bakım yaptırdım. O zaman demek oluyorki 

ya üzerinde ne varsa aynısı lafı yalan, yada fabrika eko seri takmış polen filtresini benim araca demektir.
eko seri polen filtresi bakım paketinin bir parçası., servislerin bakım paketinde eko seri filtre pakete dahil., siz özellikle belirtmedikçe bakım paketi içerindeki malzemeleri kullanırlar.,

Fabrikanın taktığı ise çift katmanlı karbonlu filtre PM10

Eko seri olan filtreler de karbonlu dur.

Eko seri olayında buji, akü gibi ürünler de ise polen filtresinde olduğu gibi aklına estiği gibi davranmazlar., müşteri bütçesine göre hangisini isterse onu takarlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles Anladım Ali hocam.

Anca ben kayıt kabulde benim araca eko seri birşey kullanmayın diye özellikle belirtmiştim.
Buna rağmen polen filtresi eko oldu.

@forzaGilles Anladım Ali hocam.

Anca ben kayıt kabulde benim araca eko seri birşey kullanmayın diye özellikle belirtmiştim.
Buna rağmen polen filtresi eko oldu.
Hocam kayıt kabulde ki eleman anlamaz bu şeylerden, servis danışmanı bakar o işlere..

Polen filtresinin eko seri olması çok önemli bişey değil.,

Akü, buji, fren balatası, fren diski, amortisör, silecek gibi parçalarda OE yedek parça olsun yeter..

Geri
Üst Alt