Yoldaki araç durumu

an itibariyle

neptune kefalonia yükleniyor

;D

Merhaba Arkadaslar,( ingilizce klavye icin kusura bakmayin)

Bende aracimi Mez oto dan aldim, ST aracin pazar gecesi elimizde olmasini bekliyoruz , eger gelirse arac alimi pesin oldugu icin pazartesi aksami yetistirabiliriz dedi.(kredi isl. felan yok onu kastetti sanirim). Malum sali gunu de 19 mayis.

umut_oem dedi:

Bende aracimi Mez oto dan aldim, ST aracin pazar gecesi elimizde olmasini bekliyoruz , eger gelirse arac alimi pesin oldugu icin pazartesi aksami yetistirabiliriz dedi.(kredi isl. felan yok onu kastetti sanirim). Malum sali gunu de 19 mayis.
değerli Hocam,

Hayırlı olmasını dilerim.

aramıza hoş geldiniz.

silvershadow dedi:

değerli Hocam,

Hayırlı olmasını dilerim.

aramıza hoş geldiniz.
cok tesekkur ederim hosbulduk.

şu an efesanda gemi vw leri indiriyor..bakalım kimlerinki geldi..

Vekalet için az önce 98 lira ödedim bilginiz olsun

reko dedi:
bu sabah ST ile gorustum, arac ekranda stoklarimizda gozukuyor bu gece veya yarin gece bayiye gelir persembe veya en gec cuma teslim ederiz diye bilgi verdi.

umut_oem dedi:
bu sabah ST ile gorustum, arac ekranda stoklarimizda gozukuyor bu gece veya yarin gece bayiye gelir persembe veya en gec cuma teslim ederiz diye bilgi verdi.
Aynen bende görüştüm bu hafta içi en geç cuma alıyoruz hayırlısıyla..

Gökhan dedi:
Aynen bende görüştüm bu hafta içi en geç cuma alıyoruz hayırlısıyla..
siz hangi bayiden aldiniz ? aracin ozellikleri nedir ?

Mez oto - florya , 1.2 comf. - kurşun gri - sürüş konfor - ışık paketi - kum beji koltuk

Gökhan dedi:
Mez oto - florya , 1.2 comf. - kurşun gri - sürüş konfor - ışık paketi - kum beji koltuk
arac dsg mi? Fiyat olarak neye geldi acaba ? benimde 1.2 comf. tsi dsg-tungsten gri-surus konfor pkt. doseme siyah

umut_oem dedi:
arac dsg mi? Fiyat olarak neye geldi acaba ? benimde 1.2 comf. tsi dsg-tungsten gri-surus konfor pkt. doseme siyah
Yok benim manuel.. 60 a geliyor. Sizin ki kaça geldi

Moderatör tarafında düzenlendi:

bazı arkadasların 50 gün bazılarının 3 ay beklemesi ile ilgili daha önce diğer forumda yazdığım mesaja bugün başka bir forumdan teyit geldi..VW çalışanı oldgunu iddia eden sahış doğus otoya bayilerin ayda 2 kere sipaiş geçtiğini soyledi  buda 20 gunde birmiş..siz atıyorum bu sipariş gununden onceki gun verirseniz sanşlısınız aracınız 2 ayda gelir eger o gunu 1 gun bile geçirirseniz sipariş nosu almak için bile 20 gun beklersiniz..bazılarının sipariş nosu almasının gecikmesi bu yüzden..donanımhaberde bir arkadas 15 gündür sipariş nosunu bekliyordu ..buyuk olasıkla arkadas sipariş gününden sonraya denk gelmiş..bu arada fabrrika temmuzda 12-20 gunluk bakıma girecek ..su ara sipariş veren agustosta ancak alır aracını..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt