Golf 7 Audi tipi Headlight

e2e

Üye
İsim
Emre Ertürk
Herkese selamlar bu fardan alıp taktiran var mı acaba forumda gözüme baya güzel göründü ama takınca apaçi olma ihtimali de var  :)

TRY 4,163.18 25%OFF | Araba Styling farlar Golf 7 için LED far Audi-tasarım animasyon DRL kafa lambası dinamik göstergesi tüm LED ışın aksesuarları https://a.aliexpress.com/_ugsCmd

Orjinal görüntüyü bozan her fara eklentiye karşıyım, o aracın kasasının misal Mk7-Mk7.5 orjinal fabrikasyon olarak ürettiği far, tampon, ne olursa olsun onun haricinde olan, aracın ruhunu bozan her eklentiye karşıyım :)  çift j takarım misal ama bunu takmam.

Çok beğendim bence fabrika çıkışı gelse kesinlikle kullanılabilirdi fakat yan sanayi malesef sıkıntılı. 

Goruntu çok hoş 

• Beğen
Tepkiler: e2e
@Kingslayer hocam yan sanayilerde ne gibi problemler oluyor bende arkadasin attığı dükkanda cift j led farlar bakmistim dusunuyordum cok fark var mi aralarında 

Cok fark var mi 

Bende aynı dükkanda cift j farlar dikkatimi çekti dusunuyordum 

Sizce nasıl olur 

US $510.00  25%OFF | AKD araba Styling VW Golf 7.5 için LED far 2018 yeni Golf 7 farlar DRL Hid kafa lambası dinamik sinyal bi Xenon aksesuarlarla
https://a.aliexpress.com/_uj2Rqh

@Sulo313 hocam bilgim yok fazla ben orijinal üzerindeki halojen farları kullanıyorum. Ama kullanan arkadaşlar kesinlikle orijinal kadar yeterli olmadığı kanısındalar forumda bolca konu mevcut. Şahsen aydınlatma söz konusu olunca hele ki güvenlik oluyor dolaylı olarak, kesinlikle orijinal ekipman yanlısıyım yan sanayi hata verir felan mazallah basımız agrir :(  

@Kingslayer anladim hocam haklısınız orjinal cift j farlar takimi ne kadar acaba bilgini, var mi 

@Sulo313 serviste alırsanız 14bin tl gibi bir şey ediyor diye biliyorum bide highline değilse araç baya bir uğraşı var diye biliyorum.

@e2e anladim hocam pahaliymis baya :((

Ne kadar göze hoş görünse de, arkadaşların da dediği gibi ışığının yetersiz kalmasının yanı sıra hatalara da sebep olabilir. Şahsi fikrim golf 8 bu tip farlarla gelseydi işte o zaman yeni golf diyebilirdik. Bence golf tasarımını Çinliler yapmalı

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Recep Gül evet doğru söylüyorsunuz . Ancak sem tuning den aldığımız çift J farlar kaliteli bir balast ve osram xenarc laser ds2 takarsaniz çok çok iyi performans veriyor. Uzunlarda zaten kendinden led i var ama çok kaliteli değil. Benim arac 2013 comfortline ve xenon set ile fark yükseklik ayarı çalışıyor. Şu ana kadar baya memnun kaldım. Özellikle şehirler arası yollarda çok karanlık yerlerde resmen fark yaratıyor. Ben J farları aldıktan sonra vintage detailing de kaplama da yaptırdım. Çok çabuk çiziliyor ve bu aydınlatma performansına etki ediyor diye. Bu farları alanlara tavsiye ederim.

@AhmetCakmak matrix led gibi duruyor vallahi Ahmet Hocam. selamlama falan Ok de yakında sensorle uzun kısa far asistanini da satar bu Çinliler  :)

@ali_burkay katılıyorum hocam ama bununda selamla falan baya elit duruyor insanın bir aklı gidiyor. 

Geri
Üst Alt