Golf 7 Midline Plus Retrofit Yardım

@beterr Sis farında orijinal yapacaksanız en az mid bcm lazım diye biliyorum. Midline pluslarda low. Benim araç midline ama fabrika çıkış sis farı olduğundan üzerinden mid bcm çıkmıştı.

Elimde 7.5 dan çıkma mid gw mevcut hocam düşünürseniz yazabilirsiniz ayrıca tuş takımı çerçevesi de gerekiyor diye biliyorum 

@beterr Sis farında orijinal yapacaksanız en az mid bcm lazım diye biliyorum. Midline pluslarda low. Benim araç midline ama fabrika çıkış sis farı olduğundan üzerinden mid bcm çıkmıştı.
@tgun89 Hocam BCM ile Getaway karıştırıyo olabilirmisiniz acaba aracım midline fabrika çıkışlı sis farsız ve orjinal tesisat orjinal BCM kullanıldı 

@beterr Aracımın yapılan tüm ekstralar Burda hocam belki klavuz olabilir sis farınıda istanbuldaysanız yönlendirme yapabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bnyamnclak @bnyamnclak Hayır hocam karıştırmıyorum sis farı ile gatewayın ilgisi yok. Sis farı için bcmye kablo çekiliyor. Sizin sis farı arka sisler ile mi çalışıyor? Veya bcm destekliyordu belki. Veya pin çakmış da olabilirler bcmye. 

@tgun89 hevet hocam demek istediğim de o bcm değişimine gerek yok pin çakılarak yapılıyor orjinal tesisat sis farı kodlama benimki arka sislerle değil çift kademeli far anahtarı ile bcm değişimi maliyeti arttırıyor :)

Bazı midline araçlarda Mid BCM çıkabiliyor ve orijinal sis tesisatını destekliyor. Desteklemeyen araçlar için BCM değişimi zorunlu yada bazı BCMlere pin lehimleyerek olabiliyor. Yani Sis farı pinoutu olmayan BCM modülleride mevcut. Kontrol etmelisiniz

Hoşgeldiniz, bu konuyu görmeden diğer konuya yazmışım.

Retrofite bayağı hızlı bir giriş yapacaksınız anlaşılan, kolay gelsin keyifli sürüşler dilerim.

@GodThread evet birinde tus takimk ve gw buldum eger anlasamazsak gw icin yazarim

Geri
Üst Alt